Prečo (ne)mať investora v startupe – Startup Summit 2012

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 5 rokmi 5 mesiacmi 25 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Prečo (ne)mať investora v startupe – Summit 2012
5 (100%) 1 vote

Na úplne prvom Startup Summite ktoré sa konalo v Prahe (CZ) presnejšie 15.06.2012 sa stretli  () a  () aby rozpútali diskusiu na tému startupy . Porozprávajú Vám o prístupe pri budovaní firmy a povedia Vám aj svoje názory na to mať alebo nemať pri startupoch investorov a akým smerom sa vydať na tejto dlhej ceste .Celé to napokon moderuje Michal Bláha ktorý dáva svojim hosťom zaujímavé otázky .

nie je ale miesto pre stretnutie ľudí z oblasti  , inšpirácie na zoznámenie sa zo zaujímavými projektmi a členmi rôznych startupov na SK a CZ scéne, investormi , mentormi a organizátormi akcií .

 

rastislavturekstartupsummitcz2012

Spôsoby akou formou budovať firmu ako aj svoje názory na podnikanie sa dozviete v tomto videu . Diskusia bola naozaj ostrá . Ako informoval Rastislav Turek na svojom blogu Jakuba Macha predtým osobne nepoznal.

 

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *