Prečo (ne)mať investora v startupe – Startup Summit 2012

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 10 rokmi 11 mesiacmi 5 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Na úplne prvom Startup Summite ktoré sa konalo v Prahe (CZ) presnejšie 15.06.2012 sa stretli Rastislav Turek (SynopsiTV) a Jakub Mach (ZoomSphere) aby rozpútali diskusiu na tému startupy . Porozprávajú Vám o prístupe pri budovaní firmy a povedia Vám aj svoje názory na to mať alebo nemať pri startupoch investorov a akým smerom sa vydať na tejto dlhej ceste .Celé to napokon moderuje Michal Bláha ktorý dáva svojim hosťom zaujímavé otázky .

Startup Summit nie je konferencia ale miesto pre stretnutie ľudí z oblasti  Networking , inšpirácie na zoznámenie sa zo zaujímavými projektmi a členmi rôznych startupov na SK a CZ scéne, investormi , mentormi a organizátormi akcií .

 

rastislavturekstartupsummitcz2012

Spôsoby akou formou budovať firmu ako aj svoje názory na podnikanie sa dozviete v tomto videu . Diskusia bola naozaj ostrá . Ako informoval Rastislav Turek na svojom blogu Jakuba Macha predtým osobne nepoznal.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *