Prečo (ne)mať investora v startupe – Startup Summit 2012

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 4 mesiacmi 2 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Prečo (ne)mať investora v startupe – Summit 2012
5 (100%) 1 vote

Na úplne prvom Startup Summite ktoré sa konalo v Prahe (CZ) presnejšie 15.06.2012 sa stretli  () a  () aby rozpútali diskusiu na tému startupy . Porozprávajú Vám o prístupe pri budovaní firmy a povedia Vám aj svoje názory na to mať alebo nemať pri startupoch investorov a akým smerom sa vydať na tejto dlhej ceste .Celé to napokon moderuje Michal Bláha ktorý dáva svojim hosťom zaujímavé otázky .

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

nie je ale miesto pre stretnutie ľudí z oblasti  , inšpirácie na zoznámenie sa zo zaujímavými projektmi a členmi rôznych startupov na SK a CZ scéne, investormi , mentormi a organizátormi akcií .

 

rastislavturekstartupsummitcz2012

Spôsoby akou formou budovať firmu ako aj svoje názory na podnikanie sa dozviete v tomto videu . Diskusia bola naozaj ostrá . Ako informoval Rastislav Turek na svojom blogu Jakuba Macha predtým osobne nepoznal.

   • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *