Antivírus od Microsoft bezplatne a po slovensky ! MSE

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 4 mesiacmi 30 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Antivírus od Microsoft bezplatne a po slovensky ! MSE
5 (100%) 1 vote

Skvelý antivírus Microsoft Security Essentials je už v slovenčine . Na stiahnutie je bezplatne , jazykový balík som však nenašiel ani na windows update , musel som tak preinštalovať anglickú verziu na aktuálnu slovenskú . Slovenská verzia software v článku .

O bezplatnom antivírusovom systéme od Microsoftu z názvom Microsoft Security Essentials som už písal v tomto článku tu :

https://lukasprelovsky.sk/microsoft-ma-bezplatny-antivirus-microsoft-security-essentials/

 

V slovenčine je však dostupný tento antivírus iba par dní .

Download + Slovenčina

Tu je Microsoft Security Essentials v slovenčine :

Autor/Výrobca Microsoft
Systém a veľkosť balíka Windows XP a vyšší, 7,3 MB
Distribúcia Freeware
Kontakt www.microsoft.com/security_essentials


 • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  3 thoughts on “Antivírus od Microsoft bezplatne a po slovensky ! MSE

  1. Dobrý deň zaujímavý článok práve mi končí platený AV Kaspersky, rozmýšlam že by som skúsil tento Microsoft Security Essentials, len neviem : on pracuje len online ? Mám pomalý internet na notebooku /EDGE/ nie je to pre MSE problém ? Ďakujem za radu E.B.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *