Antivírus od Microsoft bezplatne a po slovensky MSE

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 8 mesiacmi 24 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Antivírus od Microsoft bezplatne a po slovensky MSE
5 (100%) 1 vote

Skvelý antivírus Microsoft Security Essentials je už v slovenčine . Na stiahnutie je bezplatne , jazykový balík som však nenašiel ani na windows update , musel som tak preinštalovať anglickú verziu na aktuálnu slovenskú . Slovenská verzia software v článku .

O bezplatnom antivírusovom systéme od Microsoftu z názvom Microsoft Security Essentials som už písal v tomto článku tu :

https://lukasprelovsky.sk/microsoft-ma-bezplatny-antivirus-microsoft-security-essentials/

 

V slovenčine je však dostupný tento antivírus iba par dní .

Download + Slovenčina

Tu je Microsoft Security Essentials v slovenčine :

Autor/Výrobca Microsoft
Systém a veľkosť balíka Windows XP a vyšší, 7,3 MB
Distribúcia Freeware
Kontakt support.microsoft.com/sk-sk/help/14210/security-essentials-download
Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

4 thoughts on “Antivírus od Microsoft bezplatne a po slovensky MSE

  1. Dobrý deň zaujímavý článok práve mi končí platený AV Kaspersky, rozmýšlam že by som skúsil tento Microsoft Security Essentials, len neviem : on pracuje len online ? Mám pomalý internet na notebooku /EDGE/ nie je to pre MSE problém ? Ďakujem za radu E.B.

    • Nie , ani rýchlosť internetu by nemala ovplyvniť funkčnosť systému a software . Ale v offline režime to zrejme pracovať nebude , a ak hej bez potrebných aktualizácíí .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *