Microsoft Security Essentials – Microsoft má bezplatný antivírus

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 5 mesiacmi 24 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.

má nový bezplatný ,podla tohtotýždňového testu spoločnosti AV-test.org účinnosť detekcie vírusov, wormov, botov, backdoorov a trojanov 98.44%. Je nenáročný na systémové zdroje a pracuje aj na menej výkonných procesoroch.

Microsoft vydal nový pre používatelov systémov . Podla testu AV-test.org je úspešnosť detekcie vírusov až 98.44% .

Slovenská ani česká verzia k dispozícii nie je, na Slovensku je ale možné bez problémov používať inú dostupnú jazykovú verziu.

Microsoft prezentuje Security Essentials ako základnú antivírusovú a antispywarovú ochranu, ktorá na rozdiel od iných komerčných výrobkov konkurenčných firiem má byť menej náročná na operačnú pamäť a zaberá na disku aj menej miesta.

microsoft antivirus

Balík si môžu nainštalovať používatelia operačných systémov Windows XP, Windows Vista a nových Windows 7. Inštalačný súbor má veľkosť približne 4,7 MB.

Stiahnutie tohto bezplatného antivírusu od microsoft je možné na adrese

http://www.microsoft.com/security_essentials

po kliknutí na prevziať sa vám zobrazia dostupné verzie priamo na váš operačný systém .

Slovenská verzia antivírusu tu :

https://lukasprelovsky.sk/antivirus-od-microsoft-bezplatne-a-po-slovensky-mse/

Antivírus je k dispozícii pre 32-bitové verzie Windows XP SP2 a SP3 a pre 32-bitové aj 64-bitové verzie Windows Vista a Windows 7, jeho inštalácia vyžaduje overenie pravosti Windows .

Vyzerá to dobre , ale kedže používam antivírus ktorý mám kupení originál , nevyskúšam ho :) . • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  3 thoughts on “Microsoft Security Essentials – Microsoft má bezplatný antivírus

  1. Mam problem mobil nokia lumia 520 windovs mi nechce stahovat programy napr.skype mesanger whats app co mam robit.prosim ta poraď

  2. Nemám Windows mobile takže Vám poradiť vôbec neviem, a nechápem prečo to píšete do tohto článku keď to je článok o antivíruse na PC.. Som používateľom android zariadení takže Vám poradiť ani neviem.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *