Facebook Tip – Označenie všetkých priateľov pomocou jedného tlačidla

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 8 mesiacmi 22 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Facebook Tip – Označenie všetkých priateľov pomocou jedného tlačidla
5 (100%) 1 vote

Určite sa vám niekedy stalo že ste chceli na Facebooku označit všetkých priateľov naraz ked ste napríklad odporúčali svojho priateľa inej osobe a museli ste po jednom klikať na každého priateľa ktorého máte v zozname facebooku medzi priateľmi   . To od teraz už nieje potrebné , stačí využiť jednoduchú javascript záložku ktorá vám automaticky označí všetkých užívatelov stlačním len jedného tlačidla .

Užitočný tip pre používatelov facebooku – Hromadné označovanie priateľov . Výhodou je že funkcia funguje aj napriek tomu že na facebooku takéto tlačítko nieje . Nižšie uvedený odkaz jednoducho presunte do svojich záložiek a využívajte skvelý facebook tip na rýchle a praktické označovanie užívatelov .

Označ všetkých priateľov

Vyššie uvedený odkaz chytťe a presunte do záložiek .

Odporúčam si záložku presunúť do hornej lišty v prehliadači .

Takto vyzerá samotná funkcia v praxi :

Pri surfovaní na facebooku pri výbere ludí ktorých chcete označiť tak stačí stlačiť iba túto záložku a priateľia na facebooku budú automaticky všetci označení .

Dalšie už onedlho .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *