Facebook Tip – Označenie všetkých priateľov pomocou jedného tlačidla

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 30 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.

Určite sa vám niekedy stalo že ste chceli na Facebooku označit všetkých priateľov naraz ked ste napríklad odporúčali svojho priateľa inej osobe a museli ste po jednom klikať na každého priateľa ktorého máte v zozname facebooku medzi priateľmi   . To od teraz už nieje potrebné , stačí využiť jednoduchú javascript záložku ktorá vám automaticky označí všetkých užívatelov stlačním len jedného tlačidla .

Užitočný tip pre používatelov facebooku – Hromadné označovanie priateľov . Výhodou je že funkcia funguje aj napriek tomu že na facebooku takéto tlačítko nieje . Nižšie uvedený odkaz jednoducho presunte do svojich záložiek a využívajte skvelý facebook tip na rýchle a praktické označovanie užívatelov .

Označ všetkých priateľov

Vyššie uvedený odkaz chytťe a presunte do záložiek .

Odporúčam si záložku presunúť do hornej lišty v prehliadači .

Takto vyzerá samotná funkcia v praxi :

Pri surfovaní na facebooku pri výbere ludí ktorých chcete označiť tak stačí stlačiť iba túto záložku a priateľia na facebooku budú automaticky všetci označení .

Dalšie už onedlho .  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *