Predal som tvzadarmo.sk – Online televízie a rádia + mobilná verzia

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 1 mesiacmi 28 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Vzhladom k tomu že som sa rozhodol zakúpiť jednu lukratívnu doménu , musel som predať web tvzadarmo.sk – internetovú televíziu a online rádia preto aby som nevrážal svoje peniaze do internetových projektov kedže som názoru že ” Internet nám ma dávať a nie brať ” , peniaze som získal takýtom spôsobom a výsledok bol nad očakávania . Web mal skvelý pagerank 4 a niekolko stoviek návštev denne , preto web nebol problém predať za výhodnú cenu a do rýchleho časového horizontu.

Môj projekt tvzadarmo.sk ktorý som vytvoril ešte minulé leto , malo z pomedzi všetkých mojich vtedajších webov največšiu návštevnosť a takisto aj internetové zárobky ktoré sa v prvých mesiacoch prevádzky dostali na hranicu stoviek eúr mesačne . (Z google adsense som prešiel na systém etarget.sk a tento prechod podla neskorších zistení mi zo zárobku skôr ubral ako pridal , no naspäť som to už meniť nechcel . Predsa len google vypláca peniaze raz za 3 mesiace a etarget raz mesačne , čo mi vtedy dosť pomohlo ked som kupoval expirované domény a vytváral nové projekty .) Administrácia webu bola jednoduchá jednalo sa len o pridávanie embed kodov a skvelé seo .

 

www.tvzadarmo.sk – na ktorom som vybudoval pagerank 4

Za týmto projektom som stál úplne sám , grafiku som v tom čase absolútne neriešil , snažil som sa ako sa hovorí “webovať obsahovo” a to sa mi aj podarilo . V databáze sa nachádzalo 600 online rádíí a 300 televízíí online .

Mobilná verzia mala dosť velký úspech čo nikto nečakal , cez prehliadač skyfire ju navštevovalo takmer 11% všetkých užívatelov webu .

Web som predal do českej republiky – doména , obsah , facebook skupina , registrácia do vyhladávačov balík all , atd , verím že nový majitel bude web udržiavať a spravovať v rámci možnosti a záujmu .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *