Predal som uploader.sk – úspešný slovenský image hosting

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 5 mesiacmi 29 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Predal som .sk – úspešný slovenský
5 (100%) 1 vote

Kedže som sa rozhodol predať pár projektov ako prvý bol úspešný a rozbehnutý image hosting . Web fungoval niečo vyše 8 mesiacov a toto úložisko na zdielanie a uchovávanie obrázkov za toto obdobie uložilo na server vyše 1 GB obrázkových súborov z príponou .jpg,. jpeg , .gif , .favicon , .png a iné .Aj napriek tomu traffic nebol velký vzhladom na typ projektu .

Tento projekt som predal lebo som nemal takpovediac na výber . Mohol som sa rozhodnúť ponechať si projekt ale nemať lukratívnu doménu ktorú som neskôr aj kúpil a je naozaj top . Nakoniec som sa rozhodol dobre , dva rozbehnuté a zárobkové projekty som predal a kúpil skvelú top doménu ktorá je lukratívna a navyše ojedinelá .Doména ktorú som kúpil za pár desiatok eúr má hodnotu niekolko stovák eur , dosť som onu bojoval ale nakoniec som ju aj získal z čoho mám dodnes velkú radosť .

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

 

www.uploader.sk

 

Projekt som predal spoločnosti Pixtube.eu ktorá vlastní aj další image hosting imghost.sk .

 

O akú doménu sa jedná uvidíte už čoskoro v sekcíí referencie , plánujem na nej spraviť lukratívny projekt preto sa máte načo tešiť .  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *