michaeljackson.sk – Lukratívna doména a lukratívny projekt

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 3 mesiacmi 22 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

O tom že som kúpil doménu michaeljackson.sk vie len málo ludí . Dlho som sa pokúšal túto doménu dostať no nakoniec sa mi to podarilo , predal som dva svoje existujúce projekty image hosting a online televíziu a získal som tak velkú časť penazí na kúpu tejto lukratívnej domény . Cenu za ktorú som ju kúpil je na smiešnej úrovni vzhladom k celkovej hodnote domény hudobníka , ktorého doménové meno po jeho smrťi má hodnotu v stovkách eúr . Darmo sa nevraví , že bezpomlčkové domény sú aj vždy uprednostnené vo vyhladávačoch pred pomlčkovými doménami.

O kúpu a predaj domén som sa začal zaujímať niečo len pár mesiacov dozadu . Kedže e-obchodovanie takéhoto druhu som doteraz nemal možnosť bližšie spoznať ( aj v zhladom ktomu že vlastním niekolko domén , nepredával som ich ale robil na nich mfa weby ), vyskúšal som kúpiť jednu mnou vytipovanú , dosť žiadanú a dá sa aj povedať že vysnívanú doménu

www.MichaelJackson.sk

Išlo vlastne len o to vybojovať cenu za ktorú by som ju reálne mohol kúpiť  a za výhodnú cenu a potom ju kvalitne zúročiť . Cena tejto domény bude v niekolkých stovkách eúr , osobne ju predať nechcem až keby ma to omrzelo (čo sa asi tak skoro nestane pri pohlade na internetové zárobky z reklamy a pr článkov) a v takom prípade by ten web mal naozaj viac než velký zmysel . Na Fansite stránky mám naozaj dá sa povedať skvelé nápady a prečo ich aj neuskutočniť .

Rozhodol som sa preto na tejto lukratívnej doméne vybudovať lukratívny projekt , niečo ako fansite z obsahom niečo vyše 800 článkov , upútavým dizajnom a takisto aj úpútavým dojmom na fanúšíka , jednoducho niečo ako databáza života michaela jacksona pod jednou Fansite stránkov zo slovenska .

Celý web je už takmer hotový , dokončujem len sekcie a bude treba nabúchať články + niaka tá video sekcia a prehrávač hudby tam zaručene chýbať nebude .

 

Takže stačí si počkať približne mesiac a potom pozrieť kvalitný projekt www.MichaelJackson.sk !!!

4 thoughts on “michaeljackson.sk – Lukratívna doména a lukratívny projekt

  1. Veľmi pekná doména, avšak nové koncerty Michaela Jacksona tam už asi nedáš, škoda. Inač napadlo ma, že po jeho smrti vzniklo ešte viac imitátorov Michaela. Skús aj ohľadom toho niečo napísať, myslím si že dobrý nápad, prípadne .SK imitátor Jacksona by tam aj reklamu kúpil :).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *