Prekladač webstránok Microsoft Translator widget je dobrá voľba

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 1 mesiacmi 1 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Nový prekladač webových stránok Microsoft Translator Widget je určený pre akúkolvek webstránku . Umožnuje rýchly a kvalitný preklad textov a článkov ako aj menu a celkový textový formát stránky previesť do vami zvoleného jazyku . Osobne si myslím že prekladá s väčšiou zmyselnosťou ako google translate . Jednoznačne sa tento widget pre preklad webstránok oplatí využiť .

Microsoft prišiel z dosť kvalitným riešením pre rýchly a kvalitný preklad webstránok a volá sa Microsoft Translator Widget . Aj ked je zaťial len vo verzíí beta , jeho funkcie sú naozaj dobré . Je rýchly , pomerne presný a zmyselní čo je hlavná podstata prečo ho dávam do povedomia .  Ja som osobne vždy využíval Google Translate Cache na redakčnom systéme , no pri pohlade na funkcionalitu tohto widgetu silne rozmýšlam nad zmenou .

Widget získate velmi jednoducho , stačí ísť na officiálnu stránku :

http://www.microsofttranslator.com/widget/

Potom stačí len vyplniť údaje ako odkaz na vašu webstránku , jazyk v ktorom svoju webstránku máte , farbu napríklad aj v html colors , velkosť čo je dosť podstatná a praktická vec – rozmer je možné kedykolvek a akokolvek upravovať , a nakoniec aj funkcia automatického prekladu webstránky ked príde návštevník priamo zo zahraničia cez vyhladávač , po vyplnení týchto údajov vám systém vygeneruje kód ktorý umiestnite najlepšie na vrchnú časť svojej webstránky .

Myslím že tento projekt od microsoftu je velmi dobrá volba a bude u webmasterov aj úspešným riešením na pohodlný preklad cudzojazičných potrieb dnešného internetového prostredia .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *