Nové ICQ 7 ponúka vela možností! Facebook,Twitterer či YouTube v jednom!

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 9 mesiacmi 26 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Nové ponúka vela možností! Facebook,Twitterer či YouTube v jednom!
5 (100%) 1 vote

Na nové icq som sa osobne velmi tešil , a bol som milo prekvapení . Prepojenie z facebookom a inými službami je naozaj to čo icqwéčku chýbalo . Verzia 7,0 prináša funkcie ktoré som ani nečakal , je prepojené zo sociálnimi sieťami a ponúka kvalitnú a rýchlu komunikáciu ako tomu bolo aj v predošlých verziách . Napokon posúdte sami !

Nové užívatelské rozhranie , možnosť prepojenia zo službami ako Facebook, Twitter, YouTube, Flickeri, Digg a Delicious aj to o ovela viac prináša nové icq 7 !

Zoznam kontaktov, užívateľské rozhranie

 

 

Základné užívateľské rozhranie, zoznam kontaktov, môže mať vo verzii 7.0 dve rozličné podoby. Štandardnú jednoriadkovú a dvojriadkovú so zobrazením statusov užívateľov a avatarov.

Vyhľadávanie nad zoznamom v 7.0 vyhľadáva primárne medzi užívateľmi v zozname kontaktov.

Icq 7.0 je možné stiahnúť z adresy http://www.icq.com/download/

Priamy odkaz : http://ftp.icq.com/pub/ICQ7/install_icq7.exe

Je dostupné aj v slovenskom jazyku !

Užívateľské rozhranie novej verzie je v niektorých prípadoch úspornejšie na miesto a subjektívne ergonomickejšie. Miesto na reklamu bolo v hlavnom okne výrazne zmenšené a reklama je o niečo menšia aj v okne konverzácií.

Podporovaná je jednoduchá zmena farby užívateľského rozhrania, voliť je ju možné z palety otvoriteľnej pomocou farebnej ikonky na hornej lište okna.

ICQ ako sociálna sieť – možné prepojiť napríklad z facebook.com !

ICQ ako klient pre Facebook, Twitter a ostatné služby

ICQ 7.0 okrem pridania prvkov sociálnych sietí do samotného klienta a ICQ siete podporuje aj integráciu s ďalšími internetovými službami. Užívateľ si môže v nastaveniach kanálov priradiť k svojmu ICQ účtu aj účet na Facebooku, Twitteri, YouTube, Flickeri, Digg a Delicious. Následne ICQ 7.0 umožňuje prepojenie s týmito službami na viacerých úrovniach.

 

 

Nové icq je skvelé neváhajte a stiahnite si ho tu :

 

 

Icq 7.0 je možné stiahnúť z adresy http://www.icq.com/download/ !

Priamy odkaz : http://ftp.icq.com/pub/ICQ7/install_icq7.exe

 

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

4 thoughts on “Nové ICQ 7 ponúka vela možností! Facebook,Twitterer či YouTube v jednom!

  1. Síce je pravda, že ICQ sa s 7 pohlo vpred, no ja radšej aj naďalej ostanem pri AllInOne riešeniach pre všetky komunikačné protokoly, čo používam, napríklad taký Trillian používam :)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *