Neobmedzený internet v mobile – od Telefónica O2 Slovensko

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 9 mesiacmi 30 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Internet v mobilnom telefone používa už dnes velké množstvo ludí . Mobilný operátor O2 Slovensko pre zákazníkov službu o2 data neobmedzene . Surfujte aj vy neobmedzene za smiešnych 6,-Eur . !

Každý dnes chce surfovať na mobilnom telefone , prezerať emaily , sledovať webové stránky tak ako na pc , tak aj v mobile .

Na mobilnom telefone je už samozrejmosťou volanie cez skype či rýchla komunikácia cež icq, msn a iné messengere .

Mobilný operátor O2 Telefonica Slovensko vám prináša neobmedzený internet v mobile , surfovanie a sťahovanie dát 24 hodín denne 7 dní v týždny za jednorázový poplatok 6,-eur s dph .

Túto službu môžu využiť nový a existujúci zákazníci spoločnosti o2 Slovensko . Všetko , čo je pre aktiváciu potrebné , je mať aktivovanú sim kartu o2 , dobiť si kredit , a na Zákazníckej linke 949 si aktivovať balíček O2 Data Neobmedzene. Pokrytie je na slovensku velmi dobré , zatial mi internet išiel aj v miestach kde som to nečakal . V prípade roamingu je možné službu využiť aj v zahraničí , no poplatky sú vysoké .

o2data_banner3

viac info o službe :

http://www.sk.o2.com/ludia/eshop/programy-o2-fer/o2-data-neobmedzene.html

4 thoughts on “Neobmedzený internet v mobile – od Telefónica O2 Slovensko

  1. Kúpil som si HSDPA USB MODEM HUAWEI model E220,aktivoval som si v spoločnosti O2 neobmedzený internet a nechce mi to šlapať.Potrebujem radu.
    Ďakujem

    • Dobrý den hlavnou príčinou bude určite len to že nemáte nainštalované ovládače k tomuto usb modemu . Je potrebné nainštalovať si driver a potom by vám to malo ísť . Doležité je však tento usb modem aj nakonfigurovať .

  2. jedna sa o technologiu EDGE, co znamena maximalnu priepustnost 25-30 kbps. realne vsak dosiahnete tak zhruba polovicu, co je dost malo na dnesne pomery, no vzhladom na to, ze to pouzivate v mobile na obycajne prehliadanie stranok, to celkom staci (aj ked to nie je nic moc).

    O2 vsak pomaly prechadza na 3G siet, co znamena priepustnost 2 az 2.5 mbps. co znamena celkom citelne zvysenie rychlosti (a zrejme aj ceny :) )

    technologiu EDGE by som urcite neodporucal na domace pouzivanie, ako nahradu “klasickeho” internetu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *