Internetové rádio-online rádio-počúvaj svetové rádia zadarmo

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 28 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Internetové rádio-online rádio-počúvaj svetové rádia zadarmo
5 (100%) 1 vote

Máte web a chcete si umiestniť na web rádio ? Počúvate internetové rádia ? Tu je web kde sa dajú počúvať velké množstvá radíí z celého sveta zadarmo , alebo pridať si ho na svoju webstránku .

Tento článok je velmi podobný ako aj ten , ktorý som písal o internetovej televizíí .

https://lukasprelovsky.sk/internetova-televizia-online-tv-zadarmo-sleduj-velke-mnozstvo-televizii-nonstop-zadarmo/

Internetové rádia sa už čoraz viac využívajú a prezentuú či v médiach , alebo na internete všeobecne , Dnes takmer každé rádio ktoré prevádzkuje rádio stanicu streamuje aj na internete .

Výhody sledovania online tv či počúvanie online rádia je aj koli kvalite zvuku , či minimálnym možným výpadkom .

 

Na webe www.tvzadarmo.sk

je velké množstvo online rádíí , vyše 600 online rádíí z celého sveta . Na výber máte velký počet radíí zoradených do kategorii podla hudboných štýlov . Stačí na uvedenom webe kliknúť na horný banner , online rádio – a rádio sa spustí .

Potom si už len stačí vybrať vaše oblúbené rádio .

Náhlad na online rádio :

radio-tvzadarmo.sk

Príjemné počúvanie online rádia .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *