Nový wap pokec v mobile ! Rýchlejší a krajší

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 5 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Nový wap ! Rýchlejší a krajší
5 (100%) 1 vote

Po kompletnej zmene desingu server pokec.sk , ktorý má aj wapovú verziu chat komunity , určenú pre mobilné telefony ponúka novú verziu wapového pokecu . Nový určite nesklamal !

Chat server pokec.sk (azet.sk) po kompletnom redesingu celého webu pokec.sk , prišiel aj zo zmenou systému a dizajnu pre ,  ktorý ludia využívajú na . Nová verzia pokec do mobilu je na dostupná ihned na adresách  :

http://m.azet.sk

http://

Zmenou prešiel samotný dizajn , zvýšila sa kompatibilita a rýchlosť v mobilných telefonoch ktorú je podstatne vidieť . Tý ktorý doteraz používali pokec v  mobile túto zmenu určite ocenia , rýchlosť bola v predošlej verzíí vela  krát mizerná .

Nastavenia pre wapový pokec sú nasledovné :

Automatické obnovenie stránky , počet výpisov na stránke ,zobraziť info riadok , zobratiť čísla stránok , počet zobrazených fotiek vo fotoalbume , použiť farebný štýl .

Ak v nastaveniach nastavíme aby nebol použitý farebný štýl , zvýčime rýchlosť načítavania stránky , užitočná funkcia vhodná pre staršie mobilné zariadenia .

Ukážka wapového rozhrania pre nový pokec v mobile :

wap pokec sk

Miestnostipokec v mobile

Možnosti nastavenia wap verzie pokecu

wap azet nastavenie

 

Mobilný pokec je možné využiť cez svoj mobilný telefon a aktivovanú službu internet v mobile  u svojho operátora . Poplatky sa líšia , najlacnejší a najvýhodnejší internet v mobile je momentálne od o2 telefonica . Je skutočne neobmedzení .

U operátora o2 je možné aktivovať si neobmedzený internet v mobile o ktorom už padol článok tu :

https://lukasprelovsky.sk/neobmedzeny-internet-v-mobile-od-telefonica-o2-slovensko/


 

 

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

6 thoughts on “Nový wap pokec v mobile ! Rýchlejší a krajší

  1. Hm najprv som si myslel, že toto je nejaký nový článok o pokec aplikácii..vedeli ste, že už existuje normálne aplikácia na android telefóny? je to proste super.. tieto technické novinky proste zbožňujem… :D ešte šťastie, že mám smartphone s ktorým sa viem bez problémov pripájať na internet

  2. No hej, ja som to už aj vyskušala:) mne to ide super ! to mám rada na tejto aplikácií, že sa vždy môžem porozprávať s priateľmi :)

  3. Super. Táto wap verzia sa mi tak páči že už aj v počítači používam len tú. Oveľa rýchlejšie mi to načíta lebo neobsahuje toľko flash a java prvkov :-)

  4. No mne bohužiaľ odkedy je nový azet .. tak v mobile nefunguje. stále keď napíšem stránku mi vypíše že chyba v dokumente a automaticky mi vypne internet :( Vôbec s tým nie som spokojná, otrasné …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *