Nový Firefox 3.5.3 upozornuje na aktualizáciu flash playera

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 5 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Nový 3.5.3 upozornuje na aktualizáciu flash playera
5 (100%) 1 vote

Nový prehliadač webu konkrétne verzia 3.5.3 prichádza z mnohými novinkami . Opravené boli bezpečnostné chyby a doplnená funkcia ktorá vás upozorní ak máte starú verziu flash playera !

Mozilla Firefox 3.53 ktorý práve vyšiel má mnohé výhody , ako aj opravené kritické bezpečnostné chyby .

Osobne odporúčam každému , kto má ešte stále nainštalovanú staršiu verziu firefoxu 3,0 , aby si aktualizoval firefox na verziu 3.5 , pretože podpora pre túto starú verziu onedlho skončí .

Vo firefoxe sú aktualizácie dôležité , opravujú chyby v systéme ako aj bezpečnostné chyby .

K slovu sa dostáva aj update , krorý prišiel z praktickým vylepšením , upozorní vás ak máte neaktuálnu verziu flash playera , čo sposobuje komplikácie pri prehliadaní webu a flash doplnkov na webe .

Verzia 3.6 bude upozornovať aj na iné prehrávače , nielen adobe flash player .

Updaty na nové verzie flash playera či mozilla firefox sú určite dôležité . Iba pravidelná aktualizácia vám umožní bezpečné a kvalitné prezeranie webu a používanie funkcíí na internete .

Nová mozilla firefox 3.5.3 aktualizuje flash player !

nova mozilla aktualizuje flash player

Po nainštalovaní tejto verzíí prehliadača upozornuje táto news fresh stánka firefoxu .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *