Online efekty a úprava fotografíí v jednom – photofunia.com

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 6 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Online efekty a úprava fotografíí v jednom – .com
5 (100%) 1 vote

Online úprava fotografíí a obrázkov do animovanej , zábavnej alebo nezvyčajnej podoby . Aj to prináša služba na úpravu fun obrázkov www.photofunia.com !

Nové úpravy obrázkov sú neustále vpred a mnoho z vás už má fotky v osobných fotoalbumov ktoré sú digitálne online upravené . Teraz je to možné si obrázky a fotky upraviť do zaujímavej podoby aj bez znalosti ovládať grafické programy ako napríklad adobe photoshop . Stačí ísť na web :  www.photofunia.com

Na tomto webe si stačí vybrať motív  – šablonu predvolenej úpravy fotky , pridať cestu k obrázku – uploadnúť obrázok . Po tomto kroku sa na web nahrá obrázok ktorý ste zadali a o niekolko sekúnd vám výjde už hotová a upravená fotka alebo obrázok .

úkážka fotiek ktoré prešli úpravou na photofunia.com

PhotoFunia1

blog na stene

PhotoFunia2

písanie do blogu

PhotoFunia3

čítanie článkov z blogu

Tagy :

digitálna úprava fotiek online  , úprava fotografíí , animované fotky , , images effects , photofunia ru , photofunia .

digital photo effects, photofun,fotofun,photofunia,effects,fun,images,avatars
Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

2 thoughts on “Online efekty a úprava fotografíí v jednom – photofunia.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *