Prehliadač webu google chrome už má rozšírenia !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 11 mesiacmi 8 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Prehliadač webu google chrome už má rozšírenia !
5 (100%) 1 vote

Nový prehliadač webu ktorý existuje pomerne krátku dobu a je novým riešením prehlidania webu od google , prichádza z dlho očakávanými zmenami a vylepšeniami pre tento prehliadač google chrome !

Google chrome má konečne dlho očakávané rozšírenia – Extensions ! Sú dostupné pre ludí ktorý chcejú tieto rozšírenia testovať v prvej fáze . Onedlho sa stanú súčastou google chrome prehliadača od google .

Prvé rozšírenia sú tu :

Gmail Checker – privítajú všetci používatelia gmailu

Subscribe in Feed Reader – čítačka rss

BuildBot Monitor – zobrazuje status  Chromium Build Bot .

Návod ako nainštalovat :

Pre správnu a fungujúcu inštaláciu rozšírení je potrebné nainštalovať si najnovší google chrome z adresy :

http://www.google.sk/chrome?hl=sk po stiahnutí je potrebné google chrome  nainštalovať , tým sa vám upgradne na najnovšiu verziu . Bez tohto kroku vám rozšírenia nepôjdu ! Na vašej starej verzíí google chrome rozšírenia nespustíte .

stiahnutie rozširení na webe :

http://dev.chromium.org/developers/design-documents/extensions/samples

Po výbere rozšírenia ktoré chcete stlačte pod obrázkom install , stiahne sa vám súbor do pc , potvrdte že súbor nepoškodí váš pc a dôverujete mu , následne vám vyskočí inštalačné okno . Po nainštalovaní už len si nastavte položky podla seba ako vám to vyhovuje.

Náhlad na rozšírenia google chrome rozšírenia rss reader a gmail checker :

google chrome rozsirenia

Prehliadač google chrome je možné stiahnút z adresy :

http://www.google.sk/chrome?hl=sk  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *