Videochat docler.sk – unikátny slovenský webcam chat

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 9 mesiacmi 11 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
4/5 - (2 votes)

Tý ktorý ešte nenavštívili stránky momentálne jediného slovenského webcam chatu nevedia o čo prichádzajú – Web cam chat lubalove.sk ponúka video zoznamku , online komunitu ktorá komunikuje prostredníctvom webových kamier a riadi sa heslom je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť !

Dôležité Update :

Videochaty boli zrušené a tak na slovensku nemáme žiadny webcam chat .

Neustála komunikácia na internete s priatelmi a rodinou , aj to je dôsledok že na weboch a programoch na online komunikáciu sa maká . Príkladom je momentálne jediný fungujúci Slovenský video chat www.docler.sk .

Táto tzv Lubalove – community of video chat , je komunita  ktorá ponúka chat v reálnom čase , krorý sprevádzajú webové kamery rôznych ludí .  Tento unikátny video chat má prijemný desing , na to že je robení vo flashi aj pomerne rýchly . Na webe po registrácii je možné vytvárať fotoalbumy , pridávať fotky a videá , ako aj mať vytvorený svoj profil . V samotnom video chate sú možnosti nastavení ako napríklad vypnutie zvukových efektov , zmena miestností , vytvorenie vlastnej miestnosti so statusom súkromná  , nastavenie témy dizajnu , flash a kamerové nastavenie , a výber jazyka slovenský , madarský a anglický .

Mne osobne sa tento video chat páči , kedže tie slovenské už akosi vymizli . Prevádzka je určite finančne náročná a tak môžeme len dúfat , že sa ešte takýto podobný projekt vobec tak skoro objaví .

lubalove video chat

Link na chat :

www.docler.sk/chat

www.vidimesa.sk

lubalove.sk

Podobný , ale menej kvalitný chat je aj na adrese :

http://videochat.myubo.com/slovensky-videochat-zdarma.html

Tagy : Video chat , webcam chat , chat webcam , webkamery pokec , web cam video chat , videochat , chat s webkamerami , online video chat.

2 thoughts on “Videochat docler.sk – unikátny slovenský webcam chat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *