Videochat docler.sk – unikátny slovenský webcam chat

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 4 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
docler.sk – unikátny slovenský
4 (80%) 2 votes

Tý ktorý ešte nenavštívili stránky momentálne jediného slovenského webcam chatu nevedia o čo prichádzajú – Web cam chat .sk ponúka video zoznamku , online komunitu ktorá komunikuje prostredníctvom webových kamier a riadi sa heslom je lepšie raz vidieť ako sto krát počuť !

Dôležité Update :

Videochaty boli zrušené a tak na slovensku nemáme žiadny webcam chat .

Neustála komunikácia na internete s priatelmi a rodinou , aj to je dôsledok že na weboch a programoch na online komunikáciu sa maká . Príkladom je momentálne jediný fungujúci Slovenský video chat www.docler.sk .

Táto tzv Lubalove – community of video chat , je komunita  ktorá ponúka chat v reálnom čase , krorý sprevádzajú webové kamery rôznych ludí .  Tento unikátny video chat má prijemný desing , na to že je robení vo flashi aj pomerne rýchly . Na webe po registrácii je možné vytvárať fotoalbumy , pridávať fotky a videá , ako aj mať vytvorený svoj profil . V samotnom video chate sú možnosti nastavení ako napríklad vypnutie zvukových efektov , zmena miestností , vytvorenie vlastnej miestnosti so statusom súkromná  , nastavenie témy dizajnu , flash a kamerové nastavenie , a výber jazyka slovenský , madarský a anglický .

Mne osobne sa tento video chat páči , kedže tie slovenské už akosi vymizli . Prevádzka je určite finančne náročná a tak môžeme len dúfat , že sa ešte takýto podobný projekt vobec tak skoro objaví .

lubalove video chat

Link na chat :

www.docler.sk/chat

www.vidimesa.sk

lubalove.sk

Podobný , ale menej kvalitný chat je aj na adrese :

http://videochat.myubo.com/slovensky-videochat-zdarma.html

Tagy : Video chat , webcam chat , chat webcam , webkamery pokec , web cam video chat , videochat , chat s webkamerami , online video chat.

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

2 thoughts on “Videochat docler.sk – unikátny slovenský webcam chat

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *