Nové ZlatéStránky.sk-desing,3d prehliadky miest a mobilné hladanie cez sms

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 10 mesiacmi 2 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Nové zlaté stránky a kompletná zmena desingu ako aj pridanie nových funkcíí , aj to prinášajú nové zlatestranky.sk .Vylepšené vyhladávanie a komfort v používaní – Sofistikované geografická zacielene, filtrovanie, virtuálna prehliadka želanej lokality alebo firmy , Pozrite si úžasné 3D zábery vybraných miest. Používanie v mobile a vyhladávanie cez sms správy.

Nové zlaté stránky http://www.zlatestranky.sk/ prinášajú zmenu desingu , vylepšené funkcie a mobilné vyhladávanie cez sms správu .

3d Prehliadky sú virtuálne prehliadky rôznych miest a lokalít . Momentálne je služba na adrese :

http://3d.zlatestranky.sk/

a na výber sú zatial 4 mestá a niekolko lokalít , ulíc a nákupných centier .

Zlaté stránky na mobile :

http://mobilne.zlatestranky.sk/

táto služba funguje na spôsobe sms hladania . Možnost Vyhľadať kontakty (telefónneho čísla alebo adresy) v Zlatých stránkach v mobile .

 


V čom sú  nové zlaté strnáky jedinečné?

Rádius

Ľahko nájdete požadovaný kontakt rozšírením alebo obmedzením lokality, ktorú uprednostňujete. Toto spraví vaše vyhľadávanie presnejším a relevantnejším.

Vlastný užívateľský účet

Môžete si vytvoriť svoj vlastný užívateľský účet a personalizovať tak svoju stránku. Budete mať možnosť uložiť si výsledky vyhľadávania, nájdené lokácie vrátane zobrazenia na mape. Okrem toho je možné hodnotiť a komentovať jednotlivé spoločnosti.

Pokročilé filtrovanie

Uľahčenie vyhľadávania kontaktov pomocou niekoľkých kritérií, napr. podľa otváracej doby, miesta, názvu atď.

Interaktivita

Môžete si poslať nájdený kontakt na mobilný telefón, E-mail, do Outlooku a pod. Ďalej máte možnosť vyhľadať si na interaktívnych mapách požadovanú trasu.

3D návštevy

3D prehliadka ulíc a vybraných lokalít, naviac unikátna možnosť virtuálnej prehliadky vybranej spoločnosti (360o fotografie a videá)

Porovnanie profilov vybraných spoločností

Môžete si uľahčiť výber toho správneho kontaktu pomocou porovnávania vybraných spoločností (podľa ich ponuky, otváracej doby apod.) – tak ako všetci poznáme napr. porovnávanie produktov na webových stránkach e-shopov.

Omnoho atraktívnejší obsah

Na našich stránkach nájdete bohatší multimediálny obsah, ktorý Vám viac napovie o vybraných spoločnostiach a uľahčí tak Vás výber (podľa služby Volaj zadarmo, videa, zľavových kupónov, a pod.)

 

Video ukážka – Zlaté stránky SK reklamný spot 2009

 

Mne osobne sa páčia 3d prehliadky miest , a aj celkový nový desing webu . Užívatelia tejto stránky sa tak určite už lahšie v celom webe vyznajú a hladanie bude tak trvať ovela kratšie .

http://www.zlatestranky.sk/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *