Opera Mini 5 podporuje viacero otvorených kariet naraz !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 11 mesiacmi 1 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
podporuje viacero otvorených kariet naraz !
5 (100%) 1 vote

Opera do mobilného telefonu z názvom Opera mini 5 ktorá vyšla v beta verzíí prináša množstvo noviniek oproti staršej predlšlej verzíí 4 .x ..  Opera je napísana v jave a ide takmer na každom mobilnom telefone , odporúčajú ju aj Slovenský operátori ako T-mobile či O2 telefonica , ktorý majú modifikovanú verziu opery pre internet do vrecka alebo web’n’walk .

Nová opera  mini 5 určená pre mobilné zariadenia ktorá vyšla momentálne v beta verzíí prináša množstvo noviniek .

Opera mini 5 je napísaná v jave , funguje takmer na každom mobilnom telefone .

Opera v novej verzii prepracovala užívateľské rozhranie podporujúce ovládanie klávesnicou telefónu ako aj dotykovým displejom. Največšou novinkou pre užívatelov je možnosť otvoriť viac kariet naraz , čiže môžete mať otvorených viacero stránok v kartách naraz ako to je možné v Opere pre počítač . . Karty je možné meniť v hornej časti obrazovky .


Dalšou novinkou na zrýchlenie surfovania pre užívatelov je nová funkcia Speed Dial , ktorá umožnuje tak ako v Opera pre počítače zrýchlení prístup na najnavštevovanejšie stránky , ten bol stanovený na 9 najnavštevovanejších stránok ktoré ste prehliadali . Uvidíte ich v zmenšených obrázkoch vedla seba a pod sebou . Opera mini 5 obsahuje aj manažér hesiel .

ukážkové video  Opera Mini 5 Beta (video: Opera)

Novú Opera Mini 5 Beta je možné sťahovať pri prístupe z mobilného telefónu na m.opera.com/next.  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *