Pokec.sk využil kritiku , dovolil aj starú verziu Rýchlej pošty

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 10 mesiacmi 8 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Kritika sa dočkala zmien pokecu , a celkový nátlak chatujúcich doviedol prevádzkovatelov serveru pokec.sk k výberu možnosti aké rp chcú užívatelia  používať , ponúkol možnosť využiť aj starú verziu rýchlej pošty .

Už vyše troch dní sa na serveri pokec.sk dá zmeniť  aké rp chcete používať . Po velkej kritike nového pokecu sa ludom nepáčili najmä rp , možná nekomatibilita a rýchlosť v starších prehliadačoch .

Aj preto sa vývojári pokecu rozhodli ponúknuť užívatelom možnosť , aké rp chcú používať .

Preto pribudla aj stará , ale odlahčená verzia rp , rýchlej pošty , ktorá je rýchlejšia než na novom pokeci ,  nemá však taký komfort ako tá inovovaná verzia rp rozhrania .

Stalo sa to čo som nečakal , a po velkej kritike pokec pristúpil konečne ktomu , čo ludia požadovali . Používať aj staré rp rozhranie na ktoré sú zvyknutí  .

nastavenierpnapokeci

Tags : Ako zmeniť rp , staré rp , stará rýchla pošta , nové rp , rpčky , Prepnutie rpčiek , nový pokec , starý pokec .

2 thoughts on “Pokec.sk využil kritiku , dovolil aj starú verziu Rýchlej pošty

  1. Mne to je jedno keďže vyuzžívam mobilnú verziu pokecu ešte aj v počítači. Je to rýchlejšie a jednoduchšie a tam je aj vždy bola RP po starom :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *