Návod : Ako si zabezpečiť heslo na pokeci alebo facebooku ?

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 11 mesiacmi 30 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Návod : Ako si zabezpečiť heslo na pokeci alebo facebooku ?
5 (100%) 1 vote

Množstvo hladaní v google na túto tému . Zabezpečenie účtu , a bezpečnosť je v každom prípade krok číslo jedna ! Tu je tip ako neprísť o účet na pokeci či facebooku .

Aj dnes sa nájdu ludia ktorý nepoznajú alternatívu . Nezadávajú si do svojich registracíí na weboch Alternatívny email (email , cez ktorý je možné vygenerovať nové heslo pri strate či zneužitý účtu . Po tomto kroku vám nové heslo príde na alternatívny email ) .

Konkrétne na webe pokec.sk majú ludia neustály problém z heslom , často ho zabúdajú , alebo ho majú uložené a neskôr si na heslo  nevedia spomenúť ako niektorý na icq .

Zabezpečenie účtu je v mnohých prípadoch nutné , podla mna by tie základné kroky pri registrácii mal vyplniť každý , iba tak predídeme strate účtu . Do formulárov uvádzajte pravdivé emailové adresy !

Návod na nastavenie alternatívneho emailu na pokeci – www.pokec.sk :

1 Krok :

Po prihlásení na pokec.sk pôjdeme do Svojho užívatelského profilu

2 Krok :

Pod našou fotkou v profile nájdeme možnosť – Upraviť základné údaje .

3.Krok :

V sekcíí moje údaje zvolíme možnosť Zmena e-mailu , kde zadáme alternatívny email , napíšeme svoje aktuálne heslo k účtu a odošleme . Po tomto kroku musíme ísť do emailu toho čo sme tam zadali – alternatívneho , kde nám príde z pokecu správa , odkaz  v nom musíme kliknutím aktivovať . Týmto krokom sme aktivovali nový alternatívny email .

Návod na nastavenie alternatívneho emailu na www.facebook.com :

1 Krok :

Po prihlasení na portáli facebook.com na úvodnej stránke http://cs-cz.facebook.com/

2 Krok : chodte v hornej časti webu do :

Nastavenia – Nastavenia účtu/ E-mail / do tohto políčka zadajte svoj nový alternatívny email. cez tento email sa budete aj prihlasovať na facebooku .

3.Krok :

Pri strate hesla stačí ísť na adresu http://www.facebook.com/reset.php a stlačte resetovať heslo . Po tomto kroku vám príde nové  vygenerované heslo na zadaný alternatívny email .

Nastavenie alternatívneho emailu je prvý a najdôležitejší krok k zabezpečenia účtu na akomkolvek webe , iba tak sa uistíte , že o svoj užívatelský účet jednoducho neprídete . • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  3 thoughts on “Návod : Ako si zabezpečiť heslo na pokeci alebo facebooku ?

  1. Dobrý večer, chcela by som poprosít´ ozmenu hesla na pokeci! Na koľko by som potrebovala niečo lakšie aby som zmenila heslo,som už stáršia. Ďakujem za pochopenie.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *