Zaujmavé a poučné video o SEO a PPC alebo ako robiť Search Engine Marketing

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 5 rokmi 6 mesiacmi 12 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Zaujmavé a poučné video o alebo ako robiť Search Engine Marketing
5 (100%) 1 vote

Zaujmavý videoblog ktorý bol postovaný ako prvý na blogu marketingovej agentúry . Osobne sa mi veľmi páči preto som sa ho rozhodol na svojom blogu uverejniť .

O video sa postaral CEO spoločnosti VISIBILITY známi aj s iných projektov ako  . Miestami je horšia zvuková kvalita ale pridaním zvuku sa nato dá v pohode sledovať.

Vo videu sa dozviete princíp fungovania momentálneho algoritmu vyhľadávača google a aj ako správne inzerovať v ale aj okrajovo o optimalizácií pre vyhľadávače . Verím že sa bude páčiť .

Toto video bolo na tomto blogu uverejnené z výhradným súhlasom autora visibility .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *