USB Webmail Notifier – Zaujímavý Gadget na Váš stôl

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 4 mesiacmi 11 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
USB Webmail Notifier – Zaujímavý Gadget na Váš stôl
5 (100%) 1 vote

Dnes Vám predstavím naozaj originálny usb gadget . Jedná sa o USB v skratke upozornovač na nový email ..

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Tento gadget je zaujímavý hlavne širokou škálou farieb a možnosťou prispôsobenia .

Ukazovateľ nových emailov . Pripojte túto schránku prostredníctvom USB portu a v Software nastavte parametre . Schránka mení farby na : modrú , červenú zelenú a môže vydávať aj zvukové hlásenie . Nastavenie Softwaru podporuje nasledovné Webmail notifikátory : Gmail, Yahoo Mailplus!, Outlook, Outlook Express, ISP s dosažitelnou POP3 službou. Kompatibilita s Windows Vista / XP / 2000. Nie sú potrebné žiadne batérie všetko je napájané cez USB .

Požiadavky na systém:

 • PC s 1 USB Portom
 • Windows Vista / 2000 SP4 / XP SP2 alebo vyšší

Driver na tento gadget je možné stiahnuť na týchto stránkach . Je ich mnoho . DRIVER DOWNLOAD

Gadget je možné zakúpiť na  http://www.heureka.sk/?h[fraze]=USB+Webmail&min=&max=&o=3 .

Cena sa pohybuje na sk trhu od 22eúr čo je dosť prehnaná suma . V zahraničí sa dá kúpiť približne za 6$ usd . • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *