Štastný Nový rok 2010 ! Privítajte v mojom novom šate …

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 7 mesiacmi 16 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
! Privítajte v mojom novom šate …
5 (100%) 1 vote

, , ponuka služieb , nové články , plány aj taký je rok 2010 na webe lukasprelovsky.sk !

Dlho som čakal na túto chvílu vypustiť do sveta nový vzhlad webu . Do nového roka Vám prajem vela úspechov a hlavne zdravia . Už teraz viem že pre mna bude rok 2010 naozaj ten top , pribudne vela kvalitných článkov , pribudla aj ponuka služieb ktorú sa budem snažiť neustále rozvíjať podla možností a času . Blog ktorý som začal písať dna 12.07.2009 priniesol do slovenského internetu množstvo užitočných článkov , popredné priečky na rôzne zaujmavé témy v google , poradenstvo kedže ma vela ludí kontaktovalo na základe otázok , návštevnosť okolo 500 uip za den a samozrejme internetový zárobok ktorý sa neustále zvyšuje za čo som velmi vdačný .

Do nového roku Vám ešte raz prajem len to najlepšie a verím že budete aj nadalej spokojný z kvalitou tohto webu .  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *