O2 platí reklamu t-mobilu ! na pokeci je to tak

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 6 mesiacmi 19 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Pri surfovaní na slovenskom oblúbenom chate pokec.sk som prišiel na zaujimavú vec , v starej verzíí rýchlej pošty po kliknutí na reklamu o2 telefonica – slovensko sa dostanete na stránku t-mobilu . Podla spoločnosti azet.sk poskytujúcej reklamnú plochu je to zrejme normálne . Dosť zaujmavé reklamovať službu od o2 ktorá odkazuje na web konkurenčnej spoločnosti t-mobile …

Nie som velký nadšenec reklamných plôch na internetových stránkach , väčšinou viem kam klikám , ako aj každý pokročilejší užívatel internetu . Na serveri pokec.sk ma však zaujal produkt od spoločnosti o2 telefonica . Kedže mám aj tohto operátora a som sním nad mieru spokojný , chcel som sa na danú akciu pozrieť . Po kliknutí na reklamné priestory kde je jasne ukazaná reklama o2 telefonica a ich reklamné logo , som sa aj napriek týmto faktorom dostal na stránku t-mobilu vianocespolu.sk .

UPDATE – Po tom čo bol uverejnení tento článok bola chyba napravená do 2 dní !

Problém je iba v tom že odkaz :

http://rs.azet.sk/delivery/ck.php?oaparams=2__bannerid=5437__zoneid=102__cb=10264d4asdg9a

je nasmerovaný na adresu www.vianocespolu.sk , pričom má odkazovať na adresu :

http://rs.azet.sk/delivery/ck.php?oaparams=2__bannerid=6591__zoneid=102__cb=dsgewt1261893536

V novej verzíí rýchlej pošty odkazovanie funguje správne a po kliknutí na reklamy o2 nás presmeruje na adresu http://www.sk.o2.com/mojim-trom-najmilsim/ v starej verzíí je však chyba .

Okno rýchlej pošty – stará verzia .

Po kliknutí na o2 reklamné plochy sa dostaneme na stránku vianocespolu.sk

čo je vlastne produkt t-mobile slovensko .

Kontaktoval som tak support pokecu , že som našiel chybu , napísal o akú chybu sa jedná . Po tom čo ma support zrejme nie technická podpora ale niaké poradenstvo presviečalo že to tak má byť a všetko je v poriadku , som napokon poslal screenshot rýchlej pošty starej verzie a popis problému . Po tom čo som im zaslal screenshot mi prišla odpoved a tým azet zo supportu ma v tom utvrdil , čiže je to v poriadku a vedia otomto probléme.

Prikladám emailové odpovede : (podotýkam pod každou správou je priložená informácia ktorú som rešpektoval …  Zachovajte prosim historiu e-mailu a odpovedajte priamo na tento e-mail, nevytvarajte novu spravu, urychlite tym riesenie problemu.)

kontakt@azet.sk

Dobry den,
zalezitost sme preverili, a nam sa korektne reklama prepne na stranku O2.
S pozdravom Azet tim

(po tom čo túto situáciu preverili – preverili iba novú verziu rp , som im napísal že je problém v starej verzíí rp)

Dobry den,
dakujeme Vam za upozornenie. Pri pouziti novej rp a kliknuti na spominanu O2 reklamu dojde k presmerovaniu na O2 stranku, pri pouziti starej formy rp dojde k presmerovaniu na Tmobile.
S pozdravom Azet tim

Názor si tak spravte sami , nižšie je možné pozrieť aj video ako to funguje v praxi .

Pokec si zrejme myslí že už starú verziu rýchlej pošty už ludia nevyužívajú . No pri tej rýchlosti novej rýchlej pošty silne pochybujem .

O tom že tomu tak naozaj je sa môžete presvedčiť aj  v tomto videu :

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *