Squats pro – drepy alebo cvičte s android aplikáciou efektívne

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 11 rokmi 1 mesiacmi 25 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

V dnešnom článku Vám predstavím užitočnú aplikáciu na android . Jedná sa o športovú aplikáciu ktorá Vám umožní zvýšenie svojho výkonu za určitý čas . Vhodná je ako pre mužov tak aj pre ženy :)

Keďže milujem šport a iste mi dáte za pravdu, že jednoducho sú dni kedy sa do toho fitka či telocvične nie a nie dostať. Našla som príjemné a zároveň praktické riešenie. To som ale zistila až po prvom teste.

Squats pro-obrazok aplikacie

Stiahla som si na GooglePlay aplikáciu zo sekcie šport. Je to tzv. virtuálny tréner na drepovanie. Aplikáciu spustíme ako ktorúkoľvek inú, kliknutím na ňu. Nabehne nám uvítacia obrazovka kde nájdeme štart tréningu a rekordy. V štart tréningu idete podľa odporučeného rozpisu drepov napr. 30-12-10-6 a medzi tým robí tréner pauzu 2min ktorá sa dá kliknutím skrátiť na 5s. Keď to vezmeme o jednu obrazovku vľavo tak tam je štatistika ktorá Váš buď zarmúti ale zväčša skôr povzbudí toho čo ste už odmakali .je to rozdelene po dňoch ale dá sa to nastaviť aj na mesiac menej podrobne. Od hlavnej obrazovky jednu vpravo mame tzv. okno „Ja“ kde máme v dolnej časti ikonky ktoré ukazujú aký sme skvelý a sú tam určité méty keď ich prekonáme tak sa tam vyfarbia a virtuálny tréner to ohodnotí aj prehraním víťaznej melódie. V hornej časti máme ikony a rekordy z iných aplikácií od tohto vývojára ak ich máme nainštalované. Ja ich samozrejme nahodené mám a niektoré aj používam o tých si ale povieme neskôr.

sqartscascasunnamedfff

Poďme si trochu zašportovať .Spustíme si okno „Moje“ alebo „Main“ je to druhé od kraja z ľavej strany, dáme si „Start trening“ a ideme makať. Telefón nás ešte upozorní na to že ho máme držať vo vystretých rukách pred sebou aby keď spravíme drep mohol tento pohyb zaznamenať a započítať. Keď dotrénujeme tak to môžeme odoslať na nejakú sociálnu sieť kde sa chceme podeliť s priateľmi alebo ich trošku namotivovať.

Osobne táto app patrí medzi moje obľúbené pretože ma nielen núti pridať a zvyšuje moju výkonnosť ale aj je plnohodnotnou náhradou za dni, ktoré nemôžem stráviť vo fitku.

 

Aplikáciu si môžete sťiahnúť s oficiálnej stránky google play .

Squats Workout
Squats Workout
Developer: Simple Design Ltd.
Price: Free

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *