Sony MN2 SmartWatch Android (1254-6623) – recenzia hodiniek

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 6 mesiacmi 9 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Rate this post

Hodinky už roky nenosím, vlastne od kedy som si kúpila prvý mobil. Prišli mi zbytočné. Veď to čo mi dokázali poskytnúť a to bol primárne ukazovateľ času, túto informáciu som dokázala veľmi jednoducho získať aj z môjho vtedy novučičkého mobilného telefónu. Dnes je doba iná. Digitálna doba, plná mobilov, tabletom, notebookov, a iných rôznorodých elektronických hračiek a potom si máme vybrať tú správnu. Nieje to jednoduché :-) Ale na trh sa nám už tlačia aj rôzne novinky v podobe hodiniek kde nájdete aj funkcie mobilných telefónov. Aké praktické. Odpadá nám problém hľadania mobilného telefónu v stave keď jeho neutíchajúci vyzváňací tón začína obťažovať okolie.

Sony MN2 SmartWatch Android (1254-6623)_1

Ale dosť bolo kvetnatých rečí poďme sa pozrieť čo pre vás mám. Hodinky od spoločnosti Sony nám prinášajú úplne diskrétne a v tichosti najnovšie informácie priamo na ich display rozmeru 36*36*8 mm. Takto si jednoducho, pohodlne, nenápadne a hlavne diskrétne v tichosti môžete skontrolovať dátum, čas, samozrejme aj textové správy. Môžete ovládať svoje hovory čo ja vidím ako velikánske plus napr. keď ste na porade a volajú vám kamoši aby vás informovali samozrejme so všetkou radosťou a eufóriou že v piatok pôjdete na tu najfantastickejšiu párty, ale vy to teraz nemôžete zobrať tak to jednoducho len zrušíte a pošlete bleskovo správu, že ste na porade a zavoláte neskôr a preberiete detaili. V kľude si bez toho aby ste museli hľadať v ktorom vrecku či kde v kabelke máte váš mobil skontrolujete emaili, správy z Facebooku, Twittera a iných vami obľúbených aplikácií.

Sony MN2 SmartWatch Android (1254-6623)

Viac dotykový display vám poskytne naozaj komfort, pri ktorom si môžete dovoliť mať váš mobil na tichý režim a byť tak v kontakte s okolitým svetom. Navyše je odolný voči poškriabaniu a poliatiu, takže sa nemusíte obávať ani vášnivých diskusií s kolegami či priateľmi pri drinku :-) Svoje obľúbené aplikácie si samozrejme môžete jednoducho prispôsobiť cez obchod Google Play.

Hmotnosť 15,5 g je veľmi príjemná a jediné čo doslova musíte mať na pamäti je akurát vzdialenosť max 10m od vášho mobilného telefónu aby ste si mohli pohodlne vychutnať komfort vašej novej elektronickej hračky, ktorú môžete smelo prezentovať aj ako nový módny doplnok.

V balení nájdeme hodinky Sony SmartWatch + silikónový remienok + kábel EP1 (USB-systémový konektor) a nebude chýbať ani samotná dokumentácia.

Užívatelia Sony produktov sa môžu tešiť kompatibilite hodiniek ktorým perfektne sedia elektornické hračky akými sú: Live with Walkman™, Xperia™ active, Xperia™ arc, Xperia™ arc S, Xperia™ mini, Xperia™ mini pro, Xperia™ neo, Xperia™ neo V, Xperia™ P, Xperia™ PLAY, Xperia™ pro, Xperia™ ray, Xperia™ S, Xperia™ sola, Xperia™ U, Xperia™ X10, Xperia™ X8, Xperia™ acro S, Xperia™ go, Xperia™ ion HSPA, Xperia™ ion LTE, Xperia™J, Xperia™ miro, Xperia™ neo L, Xperia™ T, Xperia™ tipo, Xperia™ tipo dual, Xperia™ V, Sony Tablet P, Sony Tablet S.

Sony MN2 SmartWatch Android (1254-6623)_2

A kto číta moje recenzie vie že som hrdou majiteľkou úžasného mobilu HTC One X a pozrite sa aj ten nájdeme medzi kompatibilnými mobilmi a aj jeho ďalších kamarátov ako sú HTC Desire C, HTC Desire S, HTC One S, HTC One V, HTC Wildfire, HTC Wildfire S, a majitelia iných značiek si tiež prídu na svoje lebo tu nájdeme kompatilibilitu aj úplne odlišných značiek od Sony a HTC akými sú: Huawei U8650, Motorola Atrix, Motorola Defy, Motorola Droid 2 2/Milestone, Motorola RAZR, Samsung Galaxy 5, Samsung Galaxy Ace 2, Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Mini, Samsung Galaxy Nexus, Samsung Galaxy S II, Samsung Galaxy SII ICS, Samsung Galaxy SIII, Samsung Galaxy SL, Samsung Galaxy W, Samsung Nexus S.

Fanúšikovia elektronickej doby tešte sa svojich nových hračiek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *