Michaelom Jacksonom pohreb zo záznamu

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 3 mesiacmi 8 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Michaelom Jacksonom pohreb zo záznamu
5 (100%) 1 vote

Aj ty si nestihol pohreb známej , kontroverznej a úspešneho hudobníka a celebrity , výborného tanečníka ? Máme záznam z pohrebu , video má 2,5 hodiny !

Tak sme sa dočkali . Záznam už je dostupný , tý čo nestihli majú možnosť pozrieť si záznam zo spomínaného pohrebu Michaela Jacksona , ktorý bol odvisielaní na Slovensku na ta3 . Bol to live prenos a trval vyše 2,5 hodiny .

Nie každý si to mohol v tom čase pozrieť , preto prinášam aj záznam .

tu je očakávané video :

http://tvzadarmo.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=321&Itemid=

Na pohrebe sa zúčastinili a prišli na príhovor známe celebrity a osobnosti .

Dalšie video , dokument o Michaelovi jacksonovi ( Living with ) je tu :

http://tvzadarmo.sk/index.php?option=com_content&view=article&id=322&Itemid

V dokumente michael jackson hovorí o tom , že nikdy nechce umireť , ukazuje čo rád nakupuje a aký život žije . Každému odporúčam tento dokument zhliadnúť .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

One thought on “Michaelom Jacksonom pohreb zo záznamu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *