Video v Mozilla Firefox – Prevratná funkcia v prehliadaní videa !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 12 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Video v Mozilla Firefox – Prevratná funkcia v prehliadaní videa !
5 (100%) 1 vote

Vývojári od Mozilla , vyvinuli nové prevratné vylepšenie v podobe prezerania online videíí na internete . V novej verzii Mozilla Firefox je možné túto funkciu objaviť !

Pre využívanie funkcie je potrebné stiahnúť si najnovší Mozilla Firefox prehliadač webu , poprípade aktualizovať váš na najnovšiu možnú verziu . Vo firefoxe táto funkcia pribudla od verzie 3.5 .

viac info nájdeš aj tu – http://sk.www.mozilla.com/sk/firefox/3.5.2/whatsnew/

 

Ukážka videa v mozille

Ukážka videa v mozille

 

Obrázok – ukážka inovácie vo firefoxe . Video po kliknutí vyskočí priamo do vašich očí . Tento jav je možné vidieť a vyskúšať na adrese – http://sk.www.mozilla.com/sk/firefox/3.5.2/whatsnew/

Je to pekná zmena , a určite to v budúcnosťi využije aj vela videoportálov . Prezeranie videa je pohodlné a rýchle .

.

Pozrite si toto!

Firefox 3.5 je prvým prehliadačom, ktorý podporuje otvorené video formáty a umožňuje tak videám stať sa súčasťou dnešných dynamických webových stránok bez nutnosti inštalovať dodatočné zásuvné moduly. Vyskúšajte si to.  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *