Môj Zárobok z google adsense 140$ USD za 3 týždnové obdobie

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 3 mesiacmi 10 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Môj Zárobok z 140$ USD za 3 týždnové obdobie
5 (100%) 1 vote

Zarábanie na internete pomocou webových stránok cez systém Google adsense .

Ako som zarobil 140$ usd za 3 týždne ?

Všetko spočíva v predaji reklamnej plochy spoločnosti google . Ak vlastníte web stránky z návštevnosťou , je možné umiestniť relevantné reklamy od google , a zarábať tak pomocou týchto reklám . Zárobky su rôzne kedže záleží na počte zobrazení webu / počet kliknuťí a miera prekliknutia na stránku .

Vyplácanie je možné pomocou šeku , zaslanie klasicky alebo expresne za poplatok , alebo cez prevod na bankový účet .

Ja som využil možnosť prijatia platby cez bankový účet , prevod penazí trval 4 dni od uzavretia obdobia zárobkov za uplynulí mesiac .

Osobne odporúčam vhodné sfarbenie reklamnej plochy , pretože to čo ti padne do očí to ti aj zarobí .

Osobne dávam prednosť sviežim farbám ,  a umiestnujem reklamy na miesta , ktoré neobtažujú používanie webstránok a komfort ludí .

Viac info , + registrácia

www.google.sk/adsense

Zárobok na internete , , Prevázkovanie reklamnej plochy na internete .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

One thought on “Môj Zárobok z google adsense 140$ USD za 3 týždnové obdobie

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *