Hladáš Prácu ? Vyskúšaj netagenta www.profesia.sk !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 1 mesiacmi 13 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Hladáš Prácu ? Vyskúšaj netagenta www. !
5 (100%) 1 vote

Si nezamestnaní a nemáš prácu ? Kríza na slovensku ničí firmy . Vyskúšaj netagenta od .sk ! Je možné že práve on ti nájde brigáadu alebo prácu na trvalí pracovný pomer .

Stačí ísť na stránku www.profesia.sk , zaregistrovať sa , vyplniť svoje údaje a , žiadosť a  záujem pracovať na určitej pozícíí  / oblasti , a budú vám chodiť informačné emaily o rôznych pracovních ponukách . Na tomto webe inzeruje vela firiem , preto je možná šanca že si práve cez tento web nájdeš svoju prácu , alebo ti príde ponuka emailom .

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Na webe inzerujú aj pracovné agentúry , preto správne filtruj tvoje hladanie práce .

Pri komunikácii z firmou je potrebné v prvom kroku zaslať  profesijný životopis .
 • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  One thought on “Hladáš Prácu ? Vyskúšaj netagenta www.profesia.sk !

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *