Hladáš Prácu ? Vyskúšaj netagenta www.profesia.sk

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 3 mesiacmi 10 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Hladáš Prácu ? Vyskúšaj netagenta www.
5 (100%) 1 vote

Si nezamestnaní a nemáš prácu ? Kríza na slovensku ničí firmy . Vyskúšaj netagenta od .sk ! Je možné že práve on ti nájde brigáadu alebo prácu na trvalí pracovný pomer .

Stačí ísť na stránku www.profesia.sk , zaregistrovať sa , vyplniť svoje údaje a , žiadosť a  záujem pracovať na určitej pozícíí  / oblasti , a budú vám chodiť informačné emaily o rôznych pracovních ponukách . Na tomto webe inzeruje vela firiem , preto je možná šanca že si práve cez tento web nájdeš svoju prácu , alebo ti príde ponuka emailom .

Na webe inzerujú aj pracovné agentúry , preto správne filtruj tvoje hladanie práce .

Pri komunikácii z firmou je potrebné v prvom kroku zaslať  profesijný životopis .


Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

One thought on “Hladáš Prácu ? Vyskúšaj netagenta www.profesia.sk

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *