Ludia nechcú nový pokec (beta) , Je to zvyk alebo nepodarená inovácia od vývojárov pokecu ?!

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 10 mesiacmi 9 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Ludom sa nový pokec nepáči , dozvedeli sa o tom už aj vývojári z pokecu !!! Ako sa predsa len rozhodnú ?

Takmer každý používatel slovenského internetu už bol , alebo pravidelne navštevuje chatovací systém pokec.sk (azet.sk) na komunikáciu z ludmi , či priatelmi . To čo ma zaujalo , bola správa ktorá sa neustále šíri na pokeci , že ludia nechcú nový pokec , zásadne ho odmietajú , rozosielajú hromadné správy len aby zabránili aby sa nový pokec dostal na prioritnú priečku deafulny systému chatu .

Ludom sa nový pokec nepáči , čo sa očividne prejavilo na nicku užívatela ktorý bol vytvorení . Tento nick za účelom vyjadrenia názoru navštívili tisícky ludí .

Na nicku NechcemeNovyPokecAleStary (pokec.sk) adresa nicku : http://pokec.azet.sk/NechcemeNovyPokecAleStary

Na uvedenej adrese hlasovalo v ankete ku dnu 8.august 2009   8165 ludí ktorý môžu vyjadriť svoj názor ktorý pokec chcú .

Takisto sú tam aj komentáre ludí , vyjadrenie ktorý a prečo áno , prečo nie . Komentárov sa tam objavilo 10385 .

Nový pokec je spustení už dlhšiu dobu v testovacej verzíí , zo začiatku ho mohli využívať iba užívatelia plus , potom pribudlo uvolnenie verzie pre celú komunitu ludí . Nový pokec pripomína funkciami a desingom facebook , čo sa mnohým ludom zrejme nepáci a nevedia / nechcú si na tento nový pokec zyvknúť .

Ja osobne som sa na nom už zabehol a “zvykol som si “ preto už starý nezapínam a používam len nový , a myslím že lepší naozaj je , hlavne v komunikácii cez rýchlu poštu . Kritika neobišla ani kvalitu serverov , výpadky a stratu správ . Ak pokec zapracuje na dostupnosti služby a kvalite , určite bude pokec konkurenciou Slovenskému facebooku , alebo naopak :))

Na pokeci plánuju zrušenie služby pošta , doplnené boli funckie ako nástenka , kontakty , a komunita viac inšpiruje ludí k zverejneniu svojich informácii o sebe (odkrýva anonymitu) .

Len pripomeniem , že server pokec.sk o tom že ludia navštevujú tento nick id , bol informovaný , nick nezrušili , zrejme aj ich to zaujalo , či si dajú poradiť a dajú na radu ludí je otázne . Zrejme si budú musieť na nový pokec zvyknúť !!!!

V prípade že chcete vyjadriť svoj názor , napíšte

komentár k tomuto článku v spodnej časti webu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *