Návod ako zmeniť jazyk na facebooku pomocou jedného kliknutia

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 3 rokmi 10 mesiacmi 18 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.

Neustály problém kedy sa automaticky zmení jazyk na fb napríklad pri vstupe do inej krajiny prípadne len tak sám od seba sa stáva pomerne často. Tento návod Vám umožní zmeniť jazyk bez toho aby ste sa museli hrabať v nastaveniach v cudzojazyčnej verzií sociálnej siete.

Vo väčšine prípadov nájdete na internete návody podobného typu s tým že sa máte dostať na položku nastavení a následne položkou zo zmenou jazyka. Sú však situácie kedy danej lokalizácií nerozumiete a do nastavení sa nedostanete. Pod obrázkom nižšie si pomocou odkazu môžete jazyk zmeniť úplne hneď .

akozmenitjazyknafacebooku

klikni pre zväčšenie

Stačí úplne jednoducho ísť na url odkazu :

https://www.facebook.com/settings?tab=language&section=primary&view

a podľa obrázku vyššie si jazyk zmeníte . Musíte byť však samozrejme prihlásený .

 

  • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  6 thoughts on “Návod ako zmeniť jazyk na facebooku pomocou jedného kliknutia

  1. mam taky problem ze na samsungu s 4 mini som si nainstalovala facebook a nemam tam moznost si zmenit jazyk na slovencinu z anglictiny…. viete mi poradit ako to mam urobit ?

  2. Problém je ten že tá aplikácia cez ktorú surfujete zrejme neobsahuje slovenčinu. Väčšinou sa to stáva ked máte mobil zo zahraničia,prípadne nemá slovenčinu už telefon v základe. V inom prípade je to chyba aplikácie že nieje preložená.

  3. Dobrý deň. Mne sa zmenil jazyk na fb a nechce mi to vôbec zmeniť na slovenčinu, ani na žiadny iný. Kde sa môžem obrátiť s týmto problémom?

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *