Jdownloader – Neobmedzené sťahovanie z rapidshare -nová verzia prekvapuje

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 14 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Jdownloader – Neobmedzené sťahovanie z rapidshare -nová verzia prekvapuje
5 (100%) 1 vote

Opäť je tu nová verzia programu na neobmedzené sťahovanie z rapidshare a tým je bezpochybne jdownloader .Nová verzia opäť prekvapuje kvalitou !

Jdownloader je už dlhšiu dobu známy a uznávaní program na jednoduché a neobmedzené sťahovanie v pravom zmysle slova. Jdownloader dokáže sťahovať z rapidshare neustále a dookola , pri správnom nastavení programu a dynamickej ip adresy dokáže stiahnúť vyše 25 gigabajtov dát za jeden den bez premium účtu . To je môj prípad , testujem tento program už velmi dlhú dobu a som s ním nad mieru spokojný . Nová verzia prináša kompatibilitu zo systémom , podporuje nové pluginy a checkeri , všetko je opäť v novom šate , bola prerobená takmer na nespoznanie .

Stiahnutie je dostupné pod článkom !

Ukážka novej verzie

jdownloader

 

jdownloader2

 

Zoznam serverov podporujúcich stahovanie cez program jdownloader – rapidshare

jdownloaderzoznamserverov

Jdownloader – na rapidshare nepochybne najlepší . Sťahujte tu :

http://jdownloader.org/download/index

Tags : Sťahovanie z rapidshare , program na sťahovanie z rapidshare , ako sťahovať z rapidshare neobmedzene , .

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

One thought on “Jdownloader – Neobmedzené sťahovanie z rapidshare -nová verzia prekvapuje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *