Slovenské icq je tu opäť ,tento krát pod strechou centrum.sk

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 2 mesiacmi 12 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
je tu opäť ,tento krát pod strechou centrum.sk
5 (100%) 1 vote

Slovenské icq a podpora ktoré boli na icq.zoznam.sk ukončili svoju činnosť už v roku 2008 . Po plánovaní je tu centrum.sk z podporou pre slovenskú republiku a slovenské icq . Tento krát 6,5 . icq.centrum.sk !

Slovenské icq ktoré mal na starosti zoznam.sk v roku 2008 túto spoluprácu z icq.com ukončil dna 2.10.2008\

Zoznam.sk po skončení porpory pre icq sa snažil nahradiť icq svojou  komunikačnou službou Zoznam Komunikátor , tá však ludí nijak neoslovila  .Od vtedy bolo Slovenské icq bez Slovenskej podpory , v Slovenskom jazyku však bolo dostupné na sťiahnutie na stránkach icq.com .

Tento krát do éteru vstupuje centrum.sk , ktorý na stránkach http://icq.centrum.sk/ spustil podporu pre Slovenské icq .

Lokalizovaná verzia instant messagingu od centrumu prináša pre Slovenskú republiku množstvo výhod , inovácii a vylepšení vo verzii 6,5 . Centrum sa tak stal oficiálnym partnerom , veríme že zabezpečí kvalitu služby , a hlavne zotrvá v Slovenskej podpore čo najdlhšie .

Sťahuj tu :

http://icq.centrum.sk/

slovenskeicq

Novinky :

  • Online komunikácia s vašimi priateľmi
  • Nové možnosti a aplikácie v podobe Xtraz
  • Možnosť vytvárať vlastné Xtraz
  • Vylepšené video volania
  • Chat s celou skupinou priateľov súčasne
  • Stiahnite si nové ICQ 6.5 tu

Nové icq 6,5 , slovenské icq , icq slovak , icq 6.5 , centrum icq , icq.centrum.sk , slovensko , icq download , icq 6,5 download .


Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *