Slovenské icq je tu opäť ,tento krát pod strechou centrum.sk !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 11 mesiacmi 14 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
je tu opäť ,tento krát pod strechou centrum.sk !
5 (100%) 1 vote

Slovenské icq a podpora ktoré boli na icq.zoznam.sk ukončili svoju činnosť už v roku 2008 . Po plánovaní je tu centrum.sk z podporou pre slovenskú republiku a slovenské icq . Tento krát 6,5 . icq.centrum.sk !

Slovenské icq ktoré mal na starosti zoznam.sk v roku 2008 túto spoluprácu z icq.com ukončil dna 2.10.2008\

Zoznam.sk po skončení porpory pre icq sa snažil nahradiť icq svojou  komunikačnou službou Zoznam Komunikátor , tá však ludí nijak neoslovila  .Od vtedy bolo Slovenské icq bez Slovenskej podpory , v Slovenskom jazyku však bolo dostupné na sťiahnutie na stránkach icq.com .

Tento krát do éteru vstupuje centrum.sk , ktorý na stránkach http://icq.centrum.sk/ spustil podporu pre Slovenské icq .

Lokalizovaná verzia instant messagingu od centrumu prináša pre Slovenskú republiku množstvo výhod , inovácii a vylepšení vo verzii 6,5 . Centrum sa tak stal oficiálnym partnerom , veríme že zabezpečí kvalitu služby , a hlavne zotrvá v Slovenskej podpore čo najdlhšie .

Sťahuj tu :

http://icq.centrum.sk/

slovenskeicq

Novinky :

 • Online komunikácia s vašimi priateľmi
 • Nové možnosti a aplikácie v podobe Xtraz
 • Možnosť vytvárať vlastné Xtraz
 • Vylepšené video volania
 • Chat s celou skupinou priateľov súčasne
 • Stiahnite si nové ICQ 6.5 tu

Nové icq 6,5 , slovenské icq , icq slovak , icq 6.5 , centrum icq , icq.centrum.sk , slovensko , icq download , icq 6,5 download .
 • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *