Starý pokec končí aj napriek kritike , nahrádza ho pokec beta

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 8 mesiacmi 17 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Nový pokec sa už blíži k svojmu finále . Onedlho bude už len pokec beta dostupní pre užívatelou pokecu , starý pokec bude minulosť . Plocha a miestnosti neprejdú zatial zmenami ani redezingom ! Ludom sa nový pokec nepáči , azet aj tak nadalej trvá na spustení novej verzíí pokecu .

Nový pokec ktorý bol dostupní najskôr pre používatelov služby plus , neskôr bol vypustení na testovanie úplne každému . Počas dnešného alebo zajtrajšieho dna by mal nový pokec definitívne nahradiť starí pokec bez možnosti vypnutia nového beta pokecu (novýpokec).

Nový pokec bol testovaní niekolko mesiacov , užívatelia mali možnosť napísať chyby ktoré nový pokec obsahuje , a tak pomocť tento projekt vylepšiť.

Azet plánuje vylepšiť aj azet email , ktorý je podla ich slov na dnešnú dobu už nemodrení . Inovácia sa chystá a bola potvrdená aj konatelmi spoločnosti . Podla ich slov to bude náročný projekt , je možné že užívatelia prídu o svoje emaily ako to bolo počas zimného obdobia , kedy užívatelia prišli o niekolko tisíc emailov po výpadku elektrickej energie .

Nový pokec je večnou kritikou , podla niektorých sa snaží priblížiť facebooku .

úvodná stránka pokec.sk sa taktiež zmení

novýpokecúvodnástránka

Plocha a miestnosti zatial neprejdú redesingom ani zmenami .

Azet.sk ktorý prevádzkuje službu pokec aj napriek negatívnym názorom ludí na nicku užívatela

http://pokec.azet.sk/NechcemeNovyPokecAleStary

kde sa objavilo takmer 11 000 komentárov , vyše 9500 ludí hlasovalo v ankete ,  vo velkej väčšine negatívnych na službu nový pokec , azet aj nadalej trvá na spustení novej verzíí pokecu .

Dúfame , že ludia si na nový pokec čoskoro zvyknú . To či odídu kôli redesingu a ovládaniu z pokecu na www.facebook.com je zatial otázne .

Hlavným negatívom ktoré sú , je že starý pokec už neuvidíme .

Tags : Nový pokec , vypnutie nového pokecu , vypnutie betapokec , starý pokec .

One thought on “Starý pokec končí aj napriek kritike , nahrádza ho pokec beta

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *