ebay.com – Internetové aukcie konečne po česky !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 1 mesiacmi 12 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
ebay.com – konečne po česky !
5 (100%) 1 vote

Po dlhom čase ale dočkali sme sa ! Internetový bazár na spôsob aukcíí server ebay.com je konečne lokalizovaný do čestiny !!!

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Osobne si myslím že tento krok opäť priláka mnoho užívatelov , predávajúcich či kupujúcich , aby sa zúčastinili a predávali / nakupovali na serveri ebay.com . Nájdete tam mnoho aukcíí – elektroniku , oblečenie , šport , autá  či služby.

 

Lokalizácia do čestiny určite prinesie mnoho spokojných ludí ktorý naplno využíjú ebay , v zahraničí najpopulárnejší sposob predaja a kupovania tovaru cez výherné aukcie , u nás zabehnutí portál aukro.sk / aukro.cz .

Ebay.com po česky nájdete na adrese :

http://global.ebay.com/savePrefs?lang=cs-CZ&saveprefs=1

Konečne neobmedzené možnosťi nákupu lacných produktov  !  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *