ebay.com – Internetové aukcie konečne po česky !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 3 mesiacmi 7 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
ebay.com – konečne po česky !
5 (100%) 1 vote

Po dlhom čase ale dočkali sme sa ! Internetový bazár na spôsob aukcíí server ebay.com je konečne lokalizovaný do čestiny !!!

Osobne si myslím že tento krok opäť priláka mnoho užívatelov , predávajúcich či kupujúcich , aby sa zúčastinili a predávali / nakupovali na serveri ebay.com . Nájdete tam mnoho aukcíí – elektroniku , oblečenie , šport , autá  či služby.

 

Lokalizácia do čestiny určite prinesie mnoho spokojných ludí ktorý naplno využíjú ebay , v zahraničí najpopulárnejší sposob predaja a kupovania tovaru cez výherné aukcie , u nás zabehnutí portál aukro.sk / aukro.cz .

Ebay.com po česky nájdete na adrese :

http://global.ebay.com/savePrefs?lang=cs-CZ&saveprefs=1

Konečne neobmedzené možnosťi nákupu lacných produktov  !

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *