Ako som si zvykol na facebook / je tam každý ako na pokeci ?

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 3 mesiacmi 7 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Ako som si zvykol na / je tam každý ako na ?
5 (100%) 1 vote

Boli časy ked som nevedel že niečo ako facebook.com existuje . Po tom čo som sa o tomto projekte dozvedel , som sa zaregisteroval , no zo začiatku bolo problémové ovládanie , kedže sa zo začiatku v tom vela ludí nevyzná , ja som prvých pár hodín nebol výnimkov .

Do jedného dna som sa naučil používať všetky funckie facebooku , ale myslím že skúsením používatelom to pôjde , no tým menej skúsením z internetom , aj čo mám priatelov to niako nešlo a aj po pár dnoch sa z toho nevedia vysomáriť . Facebook je známy največšou komunitou ludí , predbehol myspace , twitter , a všetky známe sociálne siete .

Je na svete najpopulárnejší , denne zoznamuje ludí a umožnuje komunikáciu s priatelmi či rodinou.

Po pár dnoch som konečne začal chápať podstatu facebooku kedže mi “ulahčil život” v rôzných sférach , komunikácia z ludmi a rôznymi osobnosťami z hudbnej scény .

Na facebooku je takmer každý , no stále sa nájdu ludia ktorý túto komunitu považujú za blbosť , je to ale len pre to že to nevedia ovládať a sú zvyknutí na slovenský pokec , no po tom čo nastúpil pokec beta na facebook prišlo určite velký počet ludí čo je vidieť aj na chatujúcich , ich reakcie v miestnotiach a názory.

Velmi je počuť že Slovenský pokec.sk sa nemalou mierou podobá na facebook , a kopíruje ho , aj ked majitel pokecu ubezpečoval , že o žiadne kopírovanie nejde kedže funckie ako videoalbumy,  fotoalbumy a profili existujú na pokeci už od dávnej doby .

Ja osobne  síce nemám tolko priatelov na facebooku čo na pokeci , no pomali vidím že sa tam pridáva naozaj každý .

Dnes facebook považujem za podarení kúsok , a myslím že mi niečo do práce na internete pridal , zatial čo pokec opúšta čoraz viac ludí .

Aj tebe sa  páči / nepáči beta pokec ? Vyjadri názor :

https://lukasprelovsky.sk/ludia-nechcu-novy-pokec-beta-je-to-zvyk-alebo-nepodarena-inovacia-od-vyvojarov-pokecu/

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *