Zarábanie na internete prostredníctvom videíí -etarget player

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 1 mesiacmi 11 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Zarábanie na internete prostredníctvom videíí -etarget player
5 (100%) 1 vote

Po dlhom čase dobrá správa pre majitelov internetových stránok z videoobsahom ! Zarábanie  na videách ? Je to tu ! Aká bude budúcnosť reklám vo videu ?

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Tento systém je velmi oblúbený v zahraničí , využíva ho takmer každý video portál . U nás túto službu od etarget využívajú napríklad  servery ako ceknito.sk , joj.sk atd .

videoetarget

Možnosť zarobiť peniaze cez etarget využívajú tisíce ludí . Teraz pribudla možnosť zarobiť na videoobsahu , čo prinieslo do internetových zárobkov dalšie plus .

Viac informácii o reklame vo videu nájdeš na  adrese

http://blog.etarget.sk/produktove-novinky/video-prehravac-etarget.html

Reklamy sa zobrazujú v prehrávači v dolnej časti . Klikanie je možné iba na časť textu .

Prehrávač videa od etargetu je možné implentovať do svojho webu , jednoduchým sposobom . viac na stránkach partnerstva etargetu http://www.etarget.sk/partner/  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *