Bezplatné sms a mms správy v o2 – december je zadarmo

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 8 mesiacmi 14 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Bezplatné sms a mms správy v o2 – december je zadarmo
5 (100%) 1 vote

Bezplatné sms a mms správy v sieti , po aktivácíí balíčka posielate sms alebo mms správy v decembri po celý mesiac zadarmo . Stačí poslať sms správu na uvedené číslo, aktivovať si balík bezplatne a využívať bezplatné sms v sieti po celý mesiac december zadarmo.

Aktivujte si bezplatné SMS a MMS

po celý december v sieti O2 Slovensko

 

SMS a MMS zadarmo môžu posielať zákazníci O2 počas celého decembra do siete O2 Slovensko. Ide o špeciálnu vianočnú ponuku, ktorú Telefónica O2 Slovakia pripravila pre všetkých svojich zákazníkov.

o2zadarmobalicekvianoce

Odošli bezplatnú sms s textom Vianoce na 99222 .

Balíček bezplatných sms a mms správ vám bude aktivovaný .

Bezplatné SMS a MMS na účastnícke čísla v sieti O2 môže posielať každý zákazník O2, ktorý si túto ponuku aktivuje poslaním SMS v tvare vianoce na číslo 99222 za symbolickú cenu spätnej SMS 0,01 eura (0,30 Sk). Ponuku môžu využiť aj zákazníci, ktorí si zakúpia a aktivujú O2 Fér kedykoľvek v priebehu decembra 2009.

Za využívanie benefitu sa neplatí, spoplatnená bude len prijatá potvrdzujúca správa sumou 0,03 €. V prípade, že máte aktivovaný balíček 100 SMS, správy do O2 budú čerpané z benefitu a správy mimo sieť O2 sa budú odrátavať z predplateného balíčka. • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  One thought on “Bezplatné sms a mms správy v o2 – december je zadarmo

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *