Bezplatné sms a mms správy v o2 – december je zadarmo

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 6 mesiacmi 20 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Bezplatné sms a mms správy v sieti o2 telefonica , po aktivácíí balíčka posielate sms alebo mms správy v decembri po celý mesiac zadarmo . Stačí poslať sms správu na uvedené číslo, aktivovať si balík bezplatne a využívať bezplatné sms v sieti o2 telefonica po celý mesiac december zadarmo.

Aktivujte si bezplatné SMS a MMS

po celý december v sieti O2 Slovensko

 

SMS a MMS zadarmo môžu posielať zákazníci O2 počas celého decembra do siete O2 Slovensko. Ide o špeciálnu vianočnú ponuku, ktorú Telefónica O2 Slovakia pripravila pre všetkých svojich zákazníkov.

o2zadarmobalicekvianoce

Odošli bezplatnú sms s textom Vianoce na 99222 .

Balíček bezplatných sms a mms správ vám bude aktivovaný .

Bezplatné SMS a MMS na účastnícke čísla v sieti O2 môže posielať každý zákazník O2, ktorý si túto ponuku aktivuje poslaním SMS v tvare vianoce na číslo 99222 za symbolickú cenu spätnej SMS 0,01 eura (0,30 Sk). Ponuku môžu využiť aj zákazníci, ktorí si zakúpia a aktivujú O2 Fér kedykoľvek v priebehu decembra 2009.

Za využívanie benefitu sa neplatí, spoplatnená bude len prijatá potvrdzujúca správa sumou 0,03 €. V prípade, že máte aktivovaný balíček 100 SMS, správy do O2 budú čerpané z benefitu a správy mimo sieť O2 sa budú odrátavať z predplateného balíčka.

One thought on “Bezplatné sms a mms správy v o2 – december je zadarmo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *