Videohovory v mobile nokia cez skype podporuje Fring aplikácia

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 9 mesiacmi 26 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
nokia cez skype podporuje Fring aplikácia
5 (100%) 1 vote

Fring,  oblubená a pohodlná aplikácia v mobile nokia z operačným systémom symbian s60 dokáže zobrazovať aj video konverziu prostredníctvom skype. K doteraz možnému volaniu cez mobil zadarmo tak pribudla aj funkcia videohovory .

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Tlačové novinky :

Nová verzia Fringu okrem instant messagingu, VoIP hovorov podporuje prvýkrát aj videohovory.

Videohovory je možné uskutočniť navzájom medzi dvomi užívateľmi softvéru fring, funkčnosť je zároveň ale kompatibilná aj s videohovormi siete Skype a uskutočňovať je tak možné videohovory aj s užívateľmi desktopových verzií Skype podporujúcich videohovory.

Videohovory sú podporované cez WiFi aj cez 3G sieť, využívaný bitrate tvorca softvéru pri uvedení novej verzie nešpecifikoval.

Podporovanými mobilnými telefónmi sú Nokia N97 mini, N97, 5800, N95 8G, N95 a nová X6. Podľa spoločnosti fring sa podpora videohovorov pripravuje aj pre ďalšie platformy.

Na smartphonoch populárny klient fring je dostupný pre smartphony s operačnými systémami Symbian S60, iPhone OS, Windows Mobile, Linux a odminulého týždňa Android a dostupný je tiež klient pre J2ME.

Videoukážka – Videohovory v mobile prostredníctvom aplikácie Fring .

Fring na stiahnutie nájdete na tejto adrese : http://m.fring.com



  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *