Acer Iconia Tab W511 NT.L0NEC.001 – recenzia

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 5 mesiacmi 7 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Rate this post

Tak ja už fakt neviem, ktorý z tabletov si mám vybrať. Je ich na trhu toľko veľa a každý má svoje za aj proti. Nedávno som sa dostala k tomuto od spoločnosti Acer. Niesom veľmi fanúšikom značky Acer to priznávam bez akéhokoľvek oponovania.

Acer Iconia Tab W511 NT.L0NEC.001_2
Pri zmene volacieho paušálu mi operátor ponúkol k volaciemu programu aj tablet za 1,- Eur, a tak som sa začala viac zaujímať a tak som našla tento fantastický kúsok. Je síce o niečo drahší ale keďže všeko dobrééé niečo stojí aj tu je ta cena opodstatnená. Len pekne čítajte ďalej a dozviete sa prečo mám k nemu pozitívny prístup.

S procesorom Acer ICONIA W511 Intel Atom Z2760 (1,5) a 10,1″ HD Multi-touch LED LCD / Intel HD 3650/ s RAM vo veľkosti 2GB a diskom 64GB SSD čo určite poteší nie jedného prácou a zábavou posadnutého človeka :-) Ako z každým tabletom alebo smartphonom s veľkým displayom môžete počúvať hudbu, robiť fotky, surfovať po internete ale… Je tu jedno veľké ale, ktoré vám pozitívne vyrazí dych.

Acer Iconia Tab W511 NT.L0NEC.001_1

Dokovacia stanica s klavesnicou to je dosť veľký bonus čo myslíte? Ja myslím, že to je bonus, ktorý sa rozhodne počíta. Dokovacia stanica nám poskytne potrebný komfort, ktorý sa ľahko hodí pri vyhľadavání informácií na internete, skypovaní s priateľmi, chatovanie s priateľmi ale samozrejme hlavne pri práci a písaní rôznych dokumentov či riešení v tabuľkách veď už veľmi známy Windows 8 je intuitívne jednoduchý na ovládanie či už dotykom alebo aj pomocou myšky či klávesnice.

V každom prípade dokovacia stanica má veľa plusov, ktoré si vychutnáte. Môžete si z tabletu spraviť imitáciu stolového stojanu pre tablety, kedy si môžete pohodlne vychutnať videohovory cez skype alebo videá či prezerať fotky a ešte ma napadá úplne krásne využitie, môžete ho využiť ako fotorámik :-) Dokovaciu stanicu je možné otočiť až o 295 stupňov, čo je praktické a zároveň vtipné.
Keď odpojíme tablet od dokovacej stanice získame mobilitu a zároveň môžeme pokračovat v začatej činnosti a využívame už len jeho dotykový display ako pri klasickom tablete.

Acer Iconia Tab W511 NT.L0NEC.001

Tak kto z vás mi dá za pravdu, že je to jeden z tých úžasných kúskov? Je možné ho kúpiť od 650 Eur čo je dosť veľa peňazí za tablet, ale musíte uznať, že je to úplne iná trieda. Samozrejme je možné ho zadovážiť aj lacnejšie a to u mobilného operátora k vášmu volaciemu programu ak ho má k dispozícii skladom.

Prajem vám veľa zábavy ja som sa zbavila :-)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *