Užitočná aplikácia Google Play

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 7 mesiacmi 24 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Rate this post

Veľmi užitočná aplikácia dovolím si tvrdiť pre všetkých úživateľov smarphonov, ale i tabletov. Je to vlastne shop pre vaše mobilné android zariadenie, ktorý vám pomáha nakupovať, objavovať  a využívať hry a aplikácie. Nájdete tam všetko možné úhľadne potriedené do rôznych kategórií ako sú Hry, Tapety, Doprava, Firma, Financie, Fotografia, Hudba, Medicína, Nástroje, Počasie, Sociálne siete, … Máte tu možnosť pozrieť si Najobľúbenejšie platené, Najobľúbenejšie zdarma, Najpredávanejšie, … Trendy. Samozrejme sa tu nachádza aj klasická ikonka lupy kde zadáte čo hľadáte a je to taká užívateľská skratka, kde takmer okamžite viete či sa to v obchode nachádza pre Váš typ operačného systému Vášho miláčika alebo nie. Nakoľko existuje aj verzia pre nokiu ale túto tu spomínať teraz keďže sa bavíme o androide nebudeme.

Google-play

 

Malým trikom je aj to, že Google Play je napojený na Váš google účet čo je výhoda pretože kto sa nerád “ňúra” v telefóne a je mu pohodlnejšie browsovať po webe na počítači alebo notebooku tak si proste klikne sem: https://play.google.com nájde čo potrebuje lebo appka je už tak “chytrá” že vie aký máte telefón a môžete to odoslať priamo do neho a keď to spravíte pozrite sa na telefón. Čo vidíte? Poviete: Jéj to je super ono sa to už inštaluje na moje zariadenie aké to je jednoduché a pohodlné… :-)

Od aplikácie Google play môžete očakávať tak veľa ako vás len napadne a verte tomu, že vaše sny sa takmer premenia na skutočnosť, zatiaľ žial len tu virtuálnu.

Prajem Vám veľa zábavy a užitočných aplikácií pri používaní aplikácie Google Play

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *