Už aj mŕtvy ľudia budú mať miesto na Facebooku !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 9 mesiacmi 20 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Už aj mŕtvy ľudia budú mať !
5 (100%) 1 vote

Na facebooku budú mať profily aj ľudia , ktorý už niesú medzi nami . Vznikne tak pamätné miesto mŕtvych ludí na facebooku.

Tlačova správa :

Sociálna sieť Facebook už vie, čo urobí s profilmi ľudí po ich smrti – vznikne z nich pamätné miesto. Spoločnosť tak rozhodla po sťažnostiach na aplikáciu Suggestions (Návrhy), ktorá pravidelne vyzýva na kontakt s priateľmi a priateľkami. Niektorí z nich však v tej dobe už boli mŕtvi.

Cieľom je najmä vytvoriť priestor na uctenie si mŕtvych. Pamätné profily nebudú obsahovať žiadne citlivé informácie, ako napríklad telefónne číslo či statusy, nájsť a vidieť ich budú môcť len predtým pridaní priatelia a priateľky. Takáto zmena profilu „tiež zabráni, aby sa niekto v budúcnosti naň prihlásil, zatiaľ čo stále umožní priateľom, priateľkám a rodine zanechať pamätné odkazy na profilovej nástenke,“ napísal šéf bezpečnosti Facebooku Max Kelly.  • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *