Už aj Azet má mapy , nie vlastné ale Google Maps .

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 6 mesiacmi 5 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Slovenský portál Azet.sk má nový projekt ktorý beží už niaký ten týžden . Založený je na google maps , dokáže množstvo užitočných vecí . Posúdte sami .

Funkcie ako napríklad plánovanie cesty , odoslanie mapy známemu , pridanie firmy na mapu ,gps pozície sú samozrejmostou .

 

Mapy používajú mapové podklady Google Maps – http://maps.google.com , na výber je základné, satelitné, hybridné alebo terénne zobrazenie.Podklady portál dopĺňa o vlastné vrstvy s objektmi. Na mape sú rôzne objekty ako reštaurácie, hotely, bankomaty, autoservisy, zdravotnícke zariadenia a iné. Pri zbežnom preskúmaní sa poloha niektorých objektov mierne odlišuje od skutočnej polohy.

Mapy, mapa slovenska, automapa - Mapy.Azet.sk

http://mapy.azet.sk/

 

Funkcie ako napríklad plánovanie cesty , odoslanie mapy známemu , pridanie firmy na mapu ,gps pozície sú samozrejmostou .

Na mapách nechýbajú obľúbené funkcie známe používateľom z konkurenčných mapových služieb, napríklad plánovač cesty, meranie vzdialenosti či nástroj na zistenie GPS súradnice. Novinkou je možnosť zmerania plochy, ktorej vrcholové body používateľ vyznačí kliknutím ľavého tlačidla myši.

Azet zjednodušuje navigáciu pre hľadanie máp miest, v samostatnej záložke ponúka odkazy na mapy krajských miest. Mapy je možné exportovať aj na vlastné stránky.

Myslím že túto službu využije mnoho ludí kôli velkej reklamnej kampani na azete , do povedomia sa tak mapy azetu určite dostanú .

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *