Už aj Azet má mapy , nie vlastné ale Google Maps .

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 9 mesiacmi 27 dnami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Už aj Azet má mapy , nie vlastné ale .
5 (100%) 1 vote

Slovenský portál Azet.sk má nový projekt ktorý beží už niaký ten týžden . Založený je na google maps , dokáže množstvo užitočných vecí . Posúdte sami .

Funkcie ako napríklad , odoslanie mapy známemu , pridanie firmy na mapu ,gps pozície sú samozrejmostou .

 

Mapy používajú mapové podklady Google Maps – http://maps.google.com , na výber je základné, satelitné, hybridné alebo terénne zobrazenie.Podklady portál dopĺňa o vlastné vrstvy s objektmi. Na mape sú rôzne objekty ako reštaurácie, hotely, bankomaty, autoservisy, zdravotnícke zariadenia a iné. Pri zbežnom preskúmaní sa poloha niektorých objektov mierne odlišuje od skutočnej polohy.

Mapy, mapa slovenska, automapa - Mapy.Azet.sk

http://mapy.azet.sk/

 

Funkcie ako napríklad plánovanie cesty , odoslanie mapy známemu , pridanie firmy na mapu ,gps pozície sú samozrejmostou .

Na mapách nechýbajú obľúbené funkcie známe používateľom z konkurenčných mapových služieb, napríklad plánovač cesty, meranie vzdialenosti či nástroj na zistenie . Novinkou je možnosť zmerania plochy, ktorej vrcholové body používateľ vyznačí kliknutím ľavého tlačidla myši.

Azet zjednodušuje navigáciu pre hľadanie máp miest, v samostatnej záložke ponúka odkazy na mapy krajských miest. Mapy je možné exportovať aj na vlastné stránky.

Myslím že túto službu využije mnoho ludí kôli velkej reklamnej kampani na azete , do povedomia sa tak mapy azetu určite dostanú .

   • Lukáš Prelovský

    O autorovi : Lukáš Prelovský

    Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

    Pridaj komentár

    Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *