Už aj Azet má mapy , nie vlastné ale Google Maps .

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 23 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Už aj Azet má mapy , nie vlastné ale .
5 (100%) 1 vote

Slovenský portál Azet.sk má nový projekt ktorý beží už niaký ten týžden . Založený je na google maps , dokáže množstvo užitočných vecí . Posúdte sami .

Funkcie ako napríklad , odoslanie mapy známemu , pridanie firmy na mapu ,gps pozície sú samozrejmostou .

 

Mapy používajú mapové podklady Google Maps – http://maps.google.com , na výber je základné, satelitné, hybridné alebo terénne zobrazenie.Podklady portál dopĺňa o vlastné vrstvy s objektmi. Na mape sú rôzne objekty ako reštaurácie, hotely, bankomaty, autoservisy, zdravotnícke zariadenia a iné. Pri zbežnom preskúmaní sa poloha niektorých objektov mierne odlišuje od skutočnej polohy.

Mapy, mapa slovenska, automapa - Mapy.Azet.sk

http://mapy.azet.sk/

 

Funkcie ako napríklad plánovanie cesty , odoslanie mapy známemu , pridanie firmy na mapu ,gps pozície sú samozrejmostou .

Na mapách nechýbajú obľúbené funkcie známe používateľom z konkurenčných mapových služieb, napríklad plánovač cesty, meranie vzdialenosti či nástroj na zistenie . Novinkou je možnosť zmerania plochy, ktorej vrcholové body používateľ vyznačí kliknutím ľavého tlačidla myši.

Azet zjednodušuje navigáciu pre hľadanie máp miest, v samostatnej záložke ponúka odkazy na mapy krajských miest. Mapy je možné exportovať aj na vlastné stránky.

Myslím že túto službu využije mnoho ludí kôli velkej reklamnej kampani na azete , do povedomia sa tak mapy azetu určite dostanú .

 

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *