Dokážete prejsť na Windows 7 ? Overte si to !

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 7 rokmi 11 mesiacmi preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Dokážete prejsť na ? Overte si to !
5 (100%) 1 vote

Windows 7 sa už nepochybne blíži , predávať sa má už od zajtra 22.oktobra 2009 , pre slovenskú republiku zrejme o týžden neskôr . V prípade že uvažujete nad zmenou systému či , rozhodne využite možnosť zisťiť či váš doterajší počítač túto zmenu , aktualizáciu softwaru dokáže bez zbytočných problémov uskutočniť.Aj to je Windows 7 advisor .

Aj ja fakturujem v superfaktúre! Vyskúšajte na 30 dní zdarma plnú verziu software. Vaši zákazníci môžu uhradiť Vašu faktúru cez platobnú bránu priamo v e-maily alebo PDF faktúre!

Dokáže váš počítač uskutočniť prechod na nový operačný systém windows 7 bez zbytočných problémov ? Zistite si to pomocou programu advisor ktorý ponúka poradcu pre tipy a triky ako odstrániť problém v prípade , ak váš hardware nepodporuje windows 7 .

Jedná sa v skutočnosti len o kontrolu kompatibility , kontrola dostupnej pamäte ram , volné miesto na disku , či podpora ovládačov pre grafickú kartu a iné pc komponenty a ovládače vo vašom pc .

Stačí nainštalovať , v ponuke štart spustit Poradce pro upgrade na systém Windows 7 alebo WindowsUpgradeAdvisor.exe .

windows 7 upgrade advisor

 

windows 7 upgrade advisor2

Download tu :

http://download.microsoft.com/download/E/F/D/EFD7C9E0-0788-4F93-B587-3BE36BBF733A/Windows7UpgradeAdvisorSetup.exe

viac info o kompatibilite windows 7 :

http://www.microsoft.com/windows/compatibility/windows-7/en-us/default.aspx • Lukáš Prelovský

  O autorovi : Lukáš Prelovský

  Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku.Viac na stánke o mne. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri. Ak chcete nadupaný Web alebo Eshop kliknite pre SK alebo CZ trh.

  2 thoughts on “Dokážete prejsť na Windows 7 ? Overte si to !

  Pridaj komentár

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *