Google Pagerank aktualizácia – 30.10.2009

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 9 rokmi 14 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5 (100%) 1 vote

Google update prebehol 30.oktobra 2009 . V mojom prípade to dopadlo skvele ,  môj projekt skočil z 0 na 3  počas jedného update . Ako ste na tom vy ?

ma naozaj potešil , po dlhom čakaní sa objavil , a úspešne . Na mojej doméne www.tvzadarmo.sk som konečne dostal pagerank update na hodnotu pagerank 3 , kamarát  www.xzona.sk skočil z pagerank 4 na pagerank 5 (mal pravdu že mu to bude stúpať , moc som tomu neveril .)

Tento blog , teda www.lukasprelovsky.sk/blog – dostal pagerank 1 . Po tom , čo google blog neskoro zaindexoval , beží krátko , nemá žiadne spätné odkazy , nieje totiž v žiadnych katalogoch , je okej .

Pagerank update v mojom prípade bol úspešní , ako ste na tom vy ?

http://www.slovenskedomeny.sk/google-pagerank/tvzadarmo.sk

http://www.slovenskedomeny.sk/google-pagerank/xzona.sk

http://www.slovenskedomeny.sk/google-pagerank/lukasprelovsky.sk/blog

Dátumy google pagerank aktualizácíí

tento rok :

29/30 Oktober 2009
27/28 Máj 2009
1/2 Apríl 2009

Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *