Tlačová správa : Kam na kvalitné slnečné a dioptrické okuliare

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 11 rokmi 1 mesiacmi 4 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Zrak je pre človeka tým najdôležitejším zmyslom. Veď si skúste zatvoriť oči a niečo urobiť, zistíte, že takto by ste nedokázali takmer nič. A preto je dôležité sa o svoje oči dobre starať. Ak sa vám teda zdá, že váš zrak už nie je to čo býval, neváhajte navštíviť očného lekára alebo optometristu, ktorý zistí či potrebujete okuliare a aj veľkosť dioptrií, ktoré sú ideálne pre vaše oči.

Kvalitnú optiku nájdete aj v Bratislave na Obchodnej ulici. Ide o optiku OPTICAL OUTLET kde nájdete všetko, čo pre svoje oči v prípade zistenia zrakovej vady budete potrebovať. Či už ide o rámy pre dioptrické okuliare alebo rôzne šošovky pre dioptrické okuliare. V ponuke sú jednoohniskové šošovky, samozafarbovacie (slnečné) a aj bezrámové šošovky.

Okrem už spomínanej ponuky dioptrických rámov a šošoviek v tomto obchode máte možnosť využiť aj predaj a servis okuliarov, ktoré táto optika ponúka aj prostredníctvom internetovej stránky opticaloutlet.sk. Okrem letovania zlomených okuliarov ponúka optika i výmenu straníc, koncoviek, šróbikov a rôznych iných dielov. Tie najnáročnejšie opravy slnečných aj dioptrických okuliarov sú v Optical Outlet samozrejmosťou.

logoopticaloutletclanok

Ak je váš zrak zatiaľ v poriadku, starajte sa oň dobre. V tom vám pomôžu aj kvalitné slnečné okuliare, ktoré tiež nájdete v ponuke už spomínanej optiky. Nájdete tu najrôznejšie typy okuliarov vhodné na každú činnosť – civilné, športové, polarizačné, fotochromatické a aj špeciálnu edíciu okuliarov.

Samozrejmosťou ponuky je rôzne príslušenstvo k okuliarom v podobe púzdier, čistiacich utierok a sprejov, retiazok a šnúrok, ale i polarizačných klipov na dioptrické okuliare. Nájdete tu skrátka všetko, čo pre svoje oči potrebujete.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *