Tabet HP Slate, 7″ – úžasný a červený

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 4 rokmi 8 mesiacmi 12 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Rate this post

Keď som uvidela tento tablet hlavou mi prebehlo len jediné: „Ten musím mať“ Prečo? Lebo je červený a má zvýraznenie hrán z nehrdzavejúcej ocele a mäkký zadný panel a ja mne sa to páči. Lebo je to HP a ja mám rada veci od HP :-) Lebo je tam zvuk Beats Audio a to mam v mojom milovanom HTC one X a je to super. Lebo…

Jednoducho noste svoj svet v dlani s HP Slate7 tabletom. Má plnohodnotný systém Android™, a okrem toho aj už spomínaný zvuk Beats Audio a ešte jednoduché možnosti tlače. Vychutnáte si rýchly výkon a priamy prístup k aplikáciám. Vychutnáte si aj počúvanie hudby a sledovanie videí s integrovaným zvukom Beats Audio pre nadľudský zážitok, ktorý vás zdvihne z gauča, kresla, čohokoľvek kde práve bude mať pohodlie. Umožňuje bezproblémovú tlač na tlačiarni HP cez Wi-Fi pripojenie a to odkiaľkoľvek.

Vaše prsty budú s ľahkosťou kĺzať a hladkať 7“ WSVGA (1024 x 600), multidotykový display, ktorý sa vám so svojimi kamarátmi procesorom ARM Cortex™-A9 (1,60 GHz, dvojjadrový) a operačným systémom Android 4.1 Jelly Bean odvďačia výkonom väčším ako od neho očakávate. Operačná pamäť 1GB a úložný priestor 8 GB presne postačuje na dokumenty a veci ktorý si stiahnete, veď tablet je niečo čo ma nahradiť notebook pri cestách pretože je ľahučký a spratný. Keď prídete k PC alebo notebooku pekne si môžete svoje dáta preniesť pomocou WiFi 802.11 b/g/n 2,4GHz alebo BlueTooth v2.1. Takže aj dáta, ktoré ste nasnímali kamerou prednou VGA, 0,3 MP alebo lepšou zadnou s 3 MP.

tabet-hp-slate-7

Ak vám viac vyhovuje prenos dát cez kábel máme tu k dispozícii 1x micro USB 2.0., prípadne môžete použiť aj SD karty cez čítačku pamäťových kariet Micro SD / Micro SDHC. No a k cestám patrí aj dobrá hudba tak si ju pustite cez slúchadlá (3,5 mm jack). A keďže jeho rozmery sú 197,1 x 116,07 x 10,66 mm a hmotnosť len 370 g môžete ho nosiť ozaj úplne všade kde sa vám zapáči.

Batéria vydrží 5h prehrávať video v kvalite 720p. Tablet obsahuje aj akcelerometer. A nájdete tu aj predinštalovaný softvér ako je Hlasové vyhľadávanie, Služba Gmail, Synchronizácia kalendára, Google Talk, Prehliadač Chrome, Google+, Google Maps, Street View, YouTube, Obchod Play, Aplikácia Play Book, Aplikácia Play Music, Aplikácia Play Movie, Aplikácia Play Magazine, Widevine, Služby HP: Služba HP ePrint, Tlač HP Native Android Print (InOS Print)

Takže komu sa tak páči ako mne tak v balení nájdete Usb kábel, sieťový adaptér, príručku na rýchle spustenie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *