RapidShare Uploader – Skvelý nástroj na uploadovanie súborov

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 14 rokmi 5 mesiacmi 20 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
5/5 - (1 vote)

Uploadujete pravidelne súbory na fileshare hosting rapidshare.com ? Tým vás určite poteší skvelý program na uploadovanie súborov ktorý ponúka množstvo funkcíí ako nastavenie rýchlosti , ombedzenia počtu naraz uploadovaných súborov , zaradenie súborov do fronty . S týmto programom už nemusíte nahrávať súbory cez webový  prehliadač , stačí pridať súbory do fronty a v klude sa môžete nachádzať aj mimo vášho pc !

RapidShare uploader je skvelý a pohodlný nástroj na rýchle uploadovanie súborov bez nutnosťi neustále sledovať priebeh procesu . Vo vela prípadoch upload cez prehliadač je neúspešný a zlyháva kôli nestabilite systému .Pokial máte slabé internetové pripojenie alebo jedno z tých slabších , váš prehliadač takúto akciu nemusí zvládnuť a súbor tak neuplodnete . Za pomoci tohto software súbory zaručene uploadnete .

RapidShare uploader vám umožnuje rýchle a hlavne pohodlné uploadovanie bez nutnosti strácať drahocenný čas uploadovaním .

Stačí jednoducho pridať súbory do fronty a program sa už o všetko postará .

Na výber je uploadovanie prostredníctvom collectors accountu alebo premium accountu .

Collectors account je vlastne účet určení iba na zbieranie bodov a poprípade možný link list .

To znamená že monitorujete svoje súbory – funkčnosť linkov a takisto aj zároven zbierate body za jednotlivé sťiahnuťia .

V prípade dosiahnutia určitého počtu bodov je možné body vymeniť za účet v roznych dlžkach trvania .

Ja osobne používam rapidshare Manager , pretože dokáže sťahovať cez premium účet a zároven aj uploadovať . Samozrejme rapidShare vyvinul aj program iba na uploadovanie , ten ma názov rapidShare uploader .

Myslím že rapidShare manager je dobrá volba .

Ukážka rozhrania programu rapidShare manager

Návod na ovládanie programu myslím že ani nemusím písať , je to velmi jednoduché stačí len vybrať cestu k súboru , zadať cez aký typ účtu má byť upload vykonaní . Otázka volby nastavenia rýchlosťi je už na Vás .

Download tu :

RapidShare manager + Rapidshare uploader je možné sťiahnúť na adrese https://www.rapidshare.com/apps

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *