Pokec.sk – Starú verziu Pokecu sme už vypli.

closeUPOZORNENIE ! Tento článok bol publikovaný pred 8 rokmi 11 mesiacmi 25 dňami preto informácie už nemusia byť aktuálne.
Pokec.sk – Starú verziu Pokecu sme už vypli.
5 (100%) 1 vote

Aj takáto správa sa zobrazila dnes na webe pokecu . Starý definitívne končí . Starú verziu Pokecu sme už vypli. Ak máte akékoľvek problémy s funkčnosťou v novej verzii Pokecu, kontaktujte nás .

Po dlhej dobe čo bola v plnej prevádzke beta verzia pokecu  , je už po dnešnom dni už iba finálna verzia aktívna . včera definitívne skončil , užívatelia môžu používať už len novú verziu .

starý pokec už nefunguje

je čistejší od spamu . Vývojári spambotu – spamovanie plochy , rp , pošty  na pokec skončili s vývojom .

 

Viac o témach pokec.sk

https://lukasprelovsky.sk/?s=pokec.sk

Novinky :

  • * Nové rozhranie
  • * Fotoalbumy
  • * Rýchla pošta
  • * Nástenka
  • * Čo je nové
  • * Priatelia
Lukáš Prelovský

Moje témy sú internetový marketing , rozbiehanie eshopov , tvorba webov , webdesign a návody na software. Som zakladateľom bezplatného eShop poradenstva a združovania WooCommerce SK + CZ komunity na Facebooku. Viac na stánke o mne.

Ak chcete nadupaný Web alebo e-shop kliknite pre SK alebo CZ trh. Ak máte nejaký problém a chcete využiť moju platenú asistenciu na riešenie problémov s IT, využite službu IT Pomoc na diaľku – platená podpora 24/7. Sledujte ma na Facebooku , Google plus + alebo Twitteri.

One thought on “Pokec.sk – Starú verziu Pokecu sme už vypli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *